Näitan 1–12 tulemust 20-st

Kartul ‘Birgit’ 2,5kg

7.40
Punase koore ja tumekollase sisuga, keskvarane, ovaalne, madalate silmadega. Kõrge saagikusega, mugulate arv pesas suur. Hea maitsega keedu- ja praekartul. Hea säilivusega.

Kartul ‘Mia’ 5kg

11.20
Varajane sort. Ümarovaalsed, madalate silmadega, sileda koore, kollase koore ja sügavkollase sisuga. Heade keetmisomadustega lauakartul (tüüpB). Kõrge saagikusega, hea vastupidavusega haigustele, kiduussikindel Ro1, Ro4. Hea säilivus.

Kartul ‘Gala’ 10kg

18.90
Keskvarjane, suuresaagiline ümar-ovaalsete mugulatega, kollase koore ning sisuga põhisaagi sort. Ei lagune keetmisel, hea maitse, väga minimaalne keetmisjärgne tumenemine ja tärklisesisaldus 12-13%.

Kartul ‘Gala’ 5kg

11.20
Väga heade keetmisomadustega mittelagunev lauakartul! Keskmiselt varajane Mugulad ümarovaalsed kuni ovaalsed, madalate silmadega, sile kuni kergelt võrguline koor, keskmise suurusega, kollase kuni tumekollase sisuga. Ei lagune keetmisel, hea maitse, väga minimaalne keetmisjärgne tumenemine ja tärklisesisaldus 12-13%. Resistentne nematodid Ro1 ja Ro4, vähk normaaltüüp D1, väga kõrge vastupanu Y-viiruse suhtes, väga väike kalduvus pruunmädanikule ja mehhaanilistele kahjustustele. Suuresaagiline intensiivsort, ülemõõdulisi mugulaid vähe, suur osakaal saagist kaubandusliku kvaliteediga. Väga hea säilivus.

Kartul ‘Lilly’ 5kg

11.20
Keskvarajane sort. Ümarovaalsed, kollase koorega ja sisuga, madalate silmadega mugulad. Heade maitseomadustega. Jahune keedukartul, ei tumene peale keetmist. Suur saagikus. Hea säilivus. Vastupidav nematoodi ja kartulivähi suhtes. Kõrge vastupidavus pruunmädanikule, harilikule ja mustkärnale ning märgmädanikule. Keskmine vastupidavus lehemädaniku ja viiruste suhtes. Sobib mahekasvatusse.

Kartul ‘Solist’ 10kg

20.90
Kollase koore ja helekollase sisuga, väga varajane. Mugulad: ümarovaalsed, silmad madalad. Kõrge saagikusega, mugulate arv pesas suur. Sobib prae- ja keedukartuliks, kasutustüüp B. Väga hea säilivusega

Kartul ‘Baltic Rose’ 5kg

11.20
Kartul ‘Baltic Rose’ on keskvarajane hea säilivusega kartulisort. Mugulad on ovaalsed, madalate silmadega ning punase koore ja tumekollase sisuga. Sobib nii keedu- kui praekartuliks. Saagikus väga kõrge, mugulate arv pesas suur. Resistents: kiduussikindel Ro1, D1 vähikindel. Haigustele vastupidavus hea.

Kartul ‘Gala’ 2,5kg

7.40
Keskvarjane, suuresaagiline ümar-ovaalsete mugulatega, kollase koore ning sisuga põhisaagi sort. Ei lagune keetmisel, hea maitse, väga minimaalne keetmisjärgne tumenemine ja tärklisesisaldus 12-13%.

Kartul ‘Nixe’ 2,5kg

7.40
Keskmiselt varajane. Mugulad ovaalsed, ilusa kuju ja madalate silmadega, kollase koore ja kollase sisuga. Keetmisjärgselt jahune C-tüüp, suurepärane maitse. Ideaalne pudrukartul! Tärklise sisaldus 16%. Vähikindel sort D1, kõrge vastupanu keerdlehisuse ja väga kõrge vastupanu A- ja Y-viiruse suhtes. Väga hea vastupanu mustale kärnale. Saagikus keskmine kuni kõrge, hea kaubandusliku saagi osakaal. Säilivus hea, pikk puhkeperiood

Kartul ‘Paroli’ 5kg

11.20
Väga varane sort. Sobib eriti hästi eelidanduseks. Mugulad ovaalsed, madalate silmadega, sileda koore, kollase koore ja sisuga. Väga heade keetmisomadustega mittelagunev lauakartul. Kõrge saagikusega, hea vastupidavus haigustele, kiduussikindel. Hea säilivus.

Kartul ‘Baltic Rose’ 2,5kg

7.90
Kõrge saagikusega. Punase koore ja tumekollase sisuga. Keskvalmiv. Ümar-ovaalsed mugulad, madalate silmadega.Kõrge tärklisesisaldusega (13%) . Sobib nii keedukartuliks (mittelagunev), salati- ja praekartuliks. Säilitab väga head maitseomadused säilimisaja lõpuni. Saagikas, mugulate arv suur. Väga hea säilivus, pikk puhkeperiood.

Kartul ‘Laura’ 2,5kg

6.20
Kartul ‘Laura’ on keskvarajane, suuresaagiline ja hea säilituskartul. Mugulad on piklik-ovaalsed, siledad, olematute silmadega ning säravpunase koore ja tumekollase sisuga. Universaalne lauakartul, kergelt jahune, keeb ühtlaselt pehmeks ega lagune keetes. Sobib katteloori all kasvatamiseks. Suhteliselt lehemädaniku kindel, väga hea vastupidavus Y-viirusele, kiduussikindel