Näitan kõiki 5 tulemust

Mutilõks SuperCat

29.60
Mutiõks on mõlemas suunas toimiv ning püünise käepideme asendi järgi on lihtsasti tuvastatav kui saak on püünises.  Püünis vajab ca 6cm läbimõõduga auku.

Hiirelõks No See No Touch

6.20
Hiirelõks NoSeeNoTouch on unikaalne hiirelõks, kuna lõks püüab hiirt turvaliselt ja hügieeniliselt. Patendeeritud lõksu on hea kasutada, kuna ei pea kokku puutuma hiirega. Kui hiir on kinni püütud, saab looma eemaldada lõksust nii, et ise ei pea katsuma.Turvaline laste ja lemmikutega peredele.

Rotilõks

11.50
Sveitsi innovatiivse disainiga rotilõks SuperCat on efektiivne vahend võitluses närilistega, mida on lihtne kasutada. Söödana on kasutatud hiirte ja rottide jaoks atraktiivset naturaalset sööta. Rotilõksu abil saab kiiresti kahjuritest vabaks. Sobib kasutamiseks nii kodus, suvilas kui tööruumides, samuti tootmisettevõtetes, farmides ning taimekasvatuses.

Vesirotilõks

18.70
Vesirotilõks SuperCat on kvaliteetne lõks, mida kasutatakse vesirottide tõrjeks. Lõksu on lihtne kasutada, sobib 6cm läbimõõduga auku ja ei vaja ulatuslikke kaevamisi. Kui lõks on aktiveeritud, annab see selge maapealse visuaalse signaali: käepide langeb lõksu tagasi. KASUTAMINE Vesirotilõks paigaldatakse vesiroti käiku, mille asukoha saab kindlaks teha nii, et torkad terve otsaga piigi maasse ja kui see läheb väga kergelt sügavale, seal ongi vesiroti käik. Käigu kohale kaeva 6cm laiune auk ja eemalda ülejäänud muld august. Seejärel paigalda lõks auku ja tõmba käepidemest vedru üles. Vooderda läks väljapoolt mulla, rohu või lehtedega, et käiku ei paistaks valgust. Kui vesirott siseneb lõksu, langeb lõks kinni ja vesirott hukkub. Lõksu tuleb kontrollida iga päev ja vajadusel eemaldada surnud näriline.