Näitan 1–12 tulemust 57-st

Sipelga ja vaaraosipelga söödajaam 3tk

5.60
Sipelga söödajaam Ecogel aitab võidela sipelgatega tõhusalt. Ei ole soovitatav jätta otse päikesekiirguse kätte ja otsese vihma kätte. Mõju avaldub juba paari päeva pärast, mil on näha sipelgate arvu vähenemist.  

Sipelgate tõrjevahend 2tk/pk

4.20
Kiire ja tõhus, pikatoimelise järelmõjuga granuleeritud pulber puistamiseks ja vesilahuse valmistamiseks. Kasutamiseks majas,aias, terassidel ja teedel. Sipelgad kaovad nelja tunni pärast, pesad hävivad kolme päeva jooksul pärast kasutamist. Hävitab kuni 10 pesa.

Vaaraosipelga kolooniate hävitaja 3tk/pk

12.20
PROTECT® vaaraosipelgakolooniate hävitaja. KASUTAMINE Vaaraosipelgate tõrjeks siseruumides. Kollakaspruunid kuni 2,5 mm pikkused vaaraosipelgad on paljale silmale vaevunähtavad. Nad rajavad oma kolooniad seinapragudesse, torude ja juhtmete ümbrusesse jne. Koloonia koosneb tuhandetest töölistest ja – erinevalt teistest sipelgaliikidest – paljudest emasipelgatest. Töösipelgate ülesanne on mh. toita emasid ja järelkasvu. PROTECT® sisaldab putukate kasvuregulaatorit, mis ei tapa neid koheselt, vaid blokeerib emasipelga paljunemisvõimet ning pidurdab vastsete arengut, mistõttu koloonia hukub 10 – 14 nädala jooksul. Ava plastikpakend punktiiriga tähistatud joonelt ja kinnita tagaküljel asuva kleepribaga vertikaalselt (avatud pool üleval). Sööt tuleb paigutada piki töösipelgate käimisradasid ja ka pesade (kohad kust sipelgad tulevad pinnale) lähedusse, aga eemale otsesest kuumuse- ja/või niiskuseallikast. Soovitav kogus väiksemate ruumide jaoks (köök, vannituba, jne): 2-3 söödamajakest/20. Tähelepanu! Peale paigaldamist pakendeid mitte puutuda ja vältida igasugust puhastamist nende ja käimisradade läheduses. Mitte kasutada samaaegselt muid putukatõrjevahendeid. Peale sööda asetamist võib täheldada lühiajaliselt sipelgate arvukuse tõusu, mis on tingitud sööda atraktiivsusest. Kui söödamajake on tühi (või peaaegu tühi) või kahjustatud (nt. vettinud), tuleb see asendada uuega. Kindlustamaks usaldusväärne tulemus, on soovitav jätta sööt paigale 3 kuuks isegi, kui putukad on ruumidest kadunud varem.

Sääsetõrje Diffusil basic 100ml

4.40
Sääsetõrje Diffusil basic on kaitse sääskede vastu. Diffusil® Basic spray annab tõhusa kaitse sääskede vastu kuni 6 tunniks. Aerosool tavatarbijale kasutamiseks hästi ventileeritavates siseruumides ja väliskeskkonnas. See on ideaalne perekonnale igapäevaseks õues kasutamiseks, samuti reisil olles.

Sääsetõrje Diffusil Family lastele 100ml

4.40
Sääsetõrje Diffusil on kaitse sääskede ja puukide vastu. Diffusil® Family spray kaitseb sääskede eest kuni 6 tundi, hammustavate kärbeste vastu kuni 5 tundi ja puukide vastu kuni 4 tundi. Samuti efektiivne kaitse tiigersääskede vastu kuni 6 tundi. Sobib ideaalselt välitingimustes kasutamiseks tervele perele kui ka reisile kaasa võtmiseks. Ei kahjusta puuvilla, villa ega nailonit.  

Sääsetõrje Diffusil Plus 100ml

4.90
Sääsetõrje Diffusil Plus on kaitse sääskede ja puukide vastu. Spray annab tõhusa kaitse sääskede vastu kuni 6 tunniks, samuti on efektiivne puukide vastu kuni 4 tundi ja parmude vastu kuni 5 tundi. Spetsiaalselt töötatud välja kasutamiseks välitingimustes piirkondades, kus on palju sääski. Ei kahjusta puuvilla, villa ega nailonit.  

Sipelga söödatoos vaarao ja must sipelgas 10g

6.70
Sipelga söödatoos vaaraosipelgatele Arox on ette nähtud kasutamiseks sisetingimustes elamutes ja äriruumides. Kasutatakse sipelgapesade juures ja nende liikumisradadel. Söödatoosis olev geel ahvatleb sipelgaid ning putukad sisenevad läbi aukude söödatoosi, kus nad tarbivad sööta ja viivad seda oma pessa, hävitades nii terve koloonia. KASUTAMINE Asetage söödatoos sipelgate liikumisteedele tasasele pinnale, suruge külgedel asetsevat kolm osakest väljapoole, kuni täieliku irdumiseni. Biotsiidi toime avaldub 4…6 ööpäeva jooksul pärast geeli tarbimist. Sööt toimib 2-3 nädala jooksul.

Sipelga ja vaaraosipelga geelsööt 10g

6.20
Sipelga geelsööt Ecogel on hea abivahend sipelgatõrjeks. Geeli lasta süstlast sipelgate viibimisalale söötmürgi täpikesi või triipe, nii et oleks kaitstud otsese päikese eest. Triipe võib olla 1-3.

Sipelga geelsööt 5g

4.20
Sipelga geelsööt Ecogelon hea abivahend sipelgatõrjeks. Geeli lasta süstlast sipelgate viibimisalale söötmürgi täpikesi või triipe, nii et oleks kaitstud otsese päikese eest. Triipe võib olla 1-3.

Sipelga söödatoos

2.20
Kõrge atraktiivsusega peibutussööt mustade sipelgate tõrjumiseks siseruumides, rõdul ja terassil. Sööt mõjub sipelgate närvisüsteemile, see viiakse pessa, hävitades nii kogu koloonia. Toimib 6-8 nädala jooksul.

Sipelgate tõrjevedlik 500ml

5.30
Sipelgate tõrjevedelik on kontaktse- ja pikaajalise toimega ning on ette nähtud igat tüüpi putukate tõrjeks (nt sipelgad, kärbsed, moskiitod), ent on tõhus ka koide, sääskede, lestade ja muude roomavate putukate vastu (soomuklased, prussakad, täid). Kulunorm: 500ml 50m2 kohta või 10ml 1m2 kohta klaas- või puitpindadele (pihustada 10 korda). Betoonpindadel soovitame kasutada toodet järgmiselt: 500ml 30m2 kohta või 15ml 1m2 kohta (pihustada 12 korda). Pikaajalise kaitse saamiseks korrata toimingut iga kahe või kolme nädala tagant või iga puhastuskorra järel. Sipelgate tõrjevedeliku kasutatakse eluruumides, keldrites, laoruumides, terrassidel, laagrites ning muudes putukaprobleemiga sise- ja välisruumides. Toode on päikesevalguse käes stabiilne. Sellel on meeldiv lõhn ja see ei jäta töödeldud piirkonnale plekke. KASUTAMINE Pihustage sipelgate tõrjevedelikku otse kohtadesse, kus näete märke sipelgate tegevusest ning piserdage ka kõiki pindu, pragusid ja lõhesid, kus sipelgad on viibinud.

Sipelgate tõrjepulber 1kg

8.90
Sipelgate tõrjepulber on kontaktse toimega putukatõrjevahend ja seda kasutatakse roomavate putukate, näiteks sipelgate ja prussakate tõrjeks. Kulunorm: 1g kuni 2,5g toodet siseruumi ruutmeetri kohta ennetuseks ja tõrjeks roomavate putukate suure arvukuse korral majades või tühjades laoruumides. Sipelgate tõrjepulber kahjustab putukate närvisüsteemi tänu millele saavutate kiirelt soovitud tulemuse. KASUTAMINE Raputage pulbrit pesade ümbrusesse ja pihustage seda pragudesse ja lõhedesse, kuhu sipelgad ronivad. Toodet võib kasutada puit-, betoon- ja siledatel pindadel (klaas, keraamika jne). Töötlemist korrata vastavalt vajadusele. Toode on juba ette valmistatud ega ole mõeldud segamiseks muude toodetega.