Näitan 1–12 tulemust 50-st

Sipelgate söödatoos Swirr 2tk/pk

7.50
Kasutusvalmis sööt sipelgate tõrjeks. Biotsiid-Insektitsiid- sööt on mõeldud kasutamiseks professionaalsetele ja mitteprofessionaalsetele kasutajatele. Tõrjutavad sipelgad: mullamurelane e. must aiasipelgas, Argentiina sipelgas ja teised sipelgaliigid. Swirr AMP 1 RB on kõrge atraktiivsusega peibutusgeel (geelsööt), valmistatud vee baasil erinevate suhkrukomponentidega, mis on sipelgatele väga ahvatlev. Swirr AMP 1 RB sisaldab atsetamipriidi, mis toimib allaneelamisel või puudutamisel. Mõju närvisüsteemile põhjustab esmalt halvatuse ja seejärel kahjulike organismide surma. Toode sisaldab äärmiselt mõru koostisainet denatooniumbensoaati, mis aitab vältida juhuslikku allaneelamist inimestel või loomadel.

Sipelga söödatoos 2tk/pk Substral

4.50
Puhas ja lihtne kasutada. Toimib kuni kolm kuud. Hävitab sipelgad ja nende pesad. Kasutatav nii sise- kui välistingimustes. Sipelgad hukkuvad kokkupuutest ainega ja selle söömisest. Tõhus ja kauakestev. Pakis 2tk

Hiirelõks Victor 2tk

4.00
Väga kvaliteetne lõks, mida kasutavad ka professionaalid. Kasutusjuhend: vinnasta lõks ja aseta seina äärde pedaaliga seina poole kohtades, kus on näha hiirte aktiivset liikumist. Lõksu vinnastustundlikkust saab reguleerida, nihutades varrast vastavalt märgi "Firm" (kindel) või "Sensitive" (tundlik) suunas. Surnud hiirt mitte puutuda kinnastamata käega, sest see võib edasi kanda haigusi. NB! Sööta pole vaja lisada, sest pedaal ("juust") on aromatiseeritud. Toode ei sisalda inimeste või loomade tervisele kahjulikke aineid. Toodet hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Toode on ohutu ümbritsevale keskkonnale.

Sipelgapulber 80g

3.95
Sipelgapulber Detia on kiire ja tõhus vahend õuesipelgate (v. a. vaaraosipelgad), sihipäraseks tõrjeks hoonetes, teedel ja terrassidel. Pulbrit võib tänu tema koostisele kasutada säästlikult. Üledoseerimine ei suurenda tema toimet. Söötmürk kahjustab putukate närvisüsteemi tänu millele saavutate kiirelt soovitud tulemuse. Korrata töötlemist vastavalt vajadusele. NB! Kasutage biotsiidi ohutult. Enne kasutamist lugege alati läbi märgistus ja teave toote kohta. Kasutamine: Kui on soov puistada vahendit pinnale, siis raputada sipelgate käiguradadele ja muudele pindadele, kus putukad liiguvad. Põhjalikuks ja kiireks toimeks piisab umbes 10g/m2. Kastmiseks tuleb segada 10g sipelgapulbrit 1L veega. Vedelik valada kohe pärast valmissegamist eelnevalt avatud pesadesse, pinnasepragudesse jm. Vältimaks pulbri settimist tuleb lahust valamise ajal segada. Põhjalikuks ja kiireks toimeks piisab umbes 1L/m2. Koostis ja toimeaine: Sipelgapulber sisaldab permetriini 0,5%. Sipelgapulbrile on lisatud rohkem suhkrut, mis muudab selle sipelgatele väga atraktiivseks. Pakis 80g.

Feromoonpüünis õuna võrgendkoile

8.40
Õunapuu-võrgendkoi liblikate väljapüük feromoonpüünistega sobib hästi koduaedadesse, kus ei soovita kasutada või kasutatakse võimalikult vähe insektitsiide. Õunapuu-võrgendikoi (Yponomeuta malinellus) röövikud ei kahjusta vilju, vaid lehti – see kurnab viljapuud. Kahjuri rohke esinemise korral väheneb saak ja puud on ebameeldiva väljanägemisega. Pakendis: 1 plastikpüünis, 2 feromoonkapslit, 2 liimistatud kleeppõhja, 2 kinnitusdetaili.

Vaaraosipelga kolooniate hävitaja 3tk/pk

12.20
PROTECT® vaaraosipelgakolooniate hävitaja. KASUTAMINE Vaaraosipelgate tõrjeks siseruumides. Kollakaspruunid kuni 2,5 mm pikkused vaaraosipelgad on paljale silmale vaevunähtavad. Nad rajavad oma kolooniad seinapragudesse, torude ja juhtmete ümbrusesse jne. Koloonia koosneb tuhandetest töölistest ja – erinevalt teistest sipelgaliikidest – paljudest emasipelgatest. Töösipelgate ülesanne on mh. toita emasid ja järelkasvu. PROTECT® sisaldab putukate kasvuregulaatorit, mis ei tapa neid koheselt, vaid blokeerib emasipelga paljunemisvõimet ning pidurdab vastsete arengut, mistõttu koloonia hukub 10 – 14 nädala jooksul. Ava plastikpakend punktiiriga tähistatud joonelt ja kinnita tagaküljel asuva kleepribaga vertikaalselt (avatud pool üleval). Sööt tuleb paigutada piki töösipelgate käimisradasid ja ka pesade (kohad kust sipelgad tulevad pinnale) lähedusse, aga eemale otsesest kuumuse- ja/või niiskuseallikast. Soovitav kogus väiksemate ruumide jaoks (köök, vannituba, jne): 2-3 söödamajakest/20. Tähelepanu! Peale paigaldamist pakendeid mitte puutuda ja vältida igasugust puhastamist nende ja käimisradade läheduses. Mitte kasutada samaaegselt muid putukatõrjevahendeid. Peale sööda asetamist võib täheldada lühiajaliselt sipelgate arvukuse tõusu, mis on tingitud sööda atraktiivsusest. Kui söödamajake on tühi (või peaaegu tühi) või kahjustatud (nt. vettinud), tuleb see asendada uuega. Kindlustamaks usaldusväärne tulemus, on soovitav jätta sööt paigale 3 kuuks isegi, kui putukad on ruumidest kadunud varem.

Diffusil 100ml

4.40
Sääsetõrje Diffusil basic on kaitse sääskede vastu. Diffusil® Basic spray annab tõhusa kaitse sääskede vastu kuni 6 tunniks. Aerosool tavatarbijale kasutamiseks hästi ventileeritavates siseruumides ja väliskeskkonnas. See on ideaalne perekonnale igapäevaseks õues kasutamiseks, samuti reisil olles.

Diffusil 100ml

4.90
Sääsetõrje Diffusil Plus on kaitse sääskede ja puukide vastu. Spray annab tõhusa kaitse sääskede vastu kuni 6 tunniks, samuti on efektiivne puukide vastu kuni 4 tundi ja parmude vastu kuni 5 tundi. Spetsiaalselt töötatud välja kasutamiseks välitingimustes piirkondades, kus on palju sääski. Ei kahjusta puuvilla, villa ega nailonit.  

Sipelga söödatoos vaarao ja must siplegas 10g

8.20
Sipelga söödatoos vaaraosipelgatele Arox on ette nähtud kasutamiseks sisetingimustes elamutes ja äriruumides. Kasutatakse sipelgapesade juures ja nende liikumisradadel. Söödatoosis olev geel ahvatleb sipelgaid ning putukad sisenevad läbi aukude söödatoosi, kus nad tarbivad sööta ja viivad seda oma pessa, hävitades nii terve koloonia. KASUTAMINE Asetage söödatoos sipelgate liikumisteedele tasasele pinnale, suruge külgedel asetsevat kolm osakest väljapoole, kuni täieliku irdumiseni. Biotsiidi toime avaldub 4…6 ööpäeva jooksul pärast geeli tarbimist. Sööt toimib 2-3 nädala jooksul.

Sipelga ja vaaraosipelga geelsööt 10g

7.30
Sipelga geelsööt Ecogel on hea abivahend sipelgatõrjeks. Geeli lasta süstlast sipelgate viibimisalale söötmürgi täpikesi või triipe, nii et oleks kaitstud otsese päikese eest. Triipe võib olla 1-3.

Sipelga geelsööt 5g

4.70
Sipelga geelsööt Ecogelon hea abivahend sipelgatõrjeks. Geeli lasta süstlast sipelgate viibimisalale söötmürgi täpikesi või triipe, nii et oleks kaitstud otsese päikese eest. Triipe võib olla 1-3.

Sipelga söödatoos

2.50
Kõrge atraktiivsusega peibutussööt mustade sipelgate tõrjumiseks siseruumides, rõdul ja terassil. Sööt mõjub sipelgate närvisüsteemile, see viiakse pessa, hävitades nii kogu koloonia. Toimib 6-8 nädala jooksul.