Näitan kõiki 5 tulemust

Biopasta 300g

3.30
Ökoloogiliselt puhas ning kiirelt toimiv naturaalne väetis vermikomposti ehk biohuumuse alusel. Preparaat on rikkalik kiiresti omastavate kasulike ainete ja humiinhapete poolest. Biopastat on kasulike bakterite ja mikroorganismide arvukuse suurendamiseks rikastatud hapnikuga. Biopasta on looduslike protsesside taastootmise produkt. Tagastab pinnasele loomuliku viljakuse. Sobib kõikidele taimedele.

Õuetaimedeväetis vermikompost 500ml

4.40
Bioaktiivne ja vees lahustuv vedel konsentraat vermikomposti-huumuse baasil mullaviljakuse taastamiseks ja mulla tervendamiseks (kasv+kaitse). Looduslik viljakuse eliksiir. Ideaalne lillede, köögivilja, maitserohelise, puuviljade, marjade ja puude kasvatamiseks. Kasutatakse õue- ja toatingimustes,  rõdul ning kasvuhoones. Parandab mullastruktuuri, tõstab viljakust ja lühendab valmimisaega.  Kaitseb haiguste, ilmastikuoludest, kemikaalidest tuleneva ja muu stressi eest.

Vermikompost väetis istikutele vedel 500ml

2.20
Vedel orgaaniline õrn väetis seemnete istutamiseks ja idandamiseks. Valmistatud vermikompostist (hobusesõnniku tehnoloogiliste ussidega töötlemise saadus). Kiirendab seemnete idanemist. Soodustab istutatud taimede kasvu ja arengut, suurendab juuresüsteemi, kõrvaldab ümberistutamisest ja ebasobivatest temperatuurikõikumistest tuleneva stressi. Avaldab profülaktilist mõju taimehaiguste vastu. Tugevdab taimede immuunsüsteemi, pannes sellega aluse heale ja stabiilsele juurvilja-, puuvilja-, marja- ja dekoratiivkultuuride saagile. KASUTAMINE Enne kasutamist korralikult loksutada. Kastmiseks 1 korgitäis 1l vee kohta. Seemnete niisutamiseks idanevuse parandamiseks – 1 tilk 50ml vee kohta. Taime- ja puuistikute juurte niisutamiseks 12-24h juurdumise kiirendamiseks – 1 korgitäis 1l vee kohta.

Orhideeväetis vermikompost 500ml

1.80
Vermikomposti baasil valmistatud konsentreeritud vedel kompleksväetis. Sisaldab tasakaalustatud koguses makro ja mikroelemente ning foolhapet. Sobib eri liiki orhideede väetamiseks. Stimuleerib taimede kasvu ja õitsemist, muudab õied erksaks.