Näitan kõiki 9 tulemust

Hiirelõks Victor 2tk

4.00
Väga kvaliteetne lõks, mida kasutavad ka professionaalid. Kasutusjuhend: vinnasta lõks ja aseta seina äärde pedaaliga seina poole kohtades, kus on näha hiirte aktiivset liikumist. Lõksu vinnastustundlikkust saab reguleerida, nihutades varrast vastavalt märgi "Firm" (kindel) või "Sensitive" (tundlik) suunas. Surnud hiirt mitte puutuda kinnastamata käega, sest see võib edasi kanda haigusi. NB! Sööta pole vaja lisada, sest pedaal ("juust") on aromatiseeritud. Toode ei sisalda inimeste või loomade tervisele kahjulikke aineid. Toodet hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Toode on ohutu ümbritsevale keskkonnale.

Ultraheli närilisi tõrjuv seade

12.60
Ultraheli repeller. Kasutamiseks hoonetes, nt kodudes, kauplustes, sahvrites, köökides, ladudes, hotellides. See tõrjub väiksemaid kahjureid: hiired, rotid, ämblikud, sipelgad, prussakad, sääsed jne. Sisseehitatud lüliti. LED-lamp näitab paigalduskohta ja annab märku seadme tööst. Efektiivne tööpiirkond: max. 60m2. Ultraheli emissioon intervallidega iga 4-6 sekundi järel. Mõeldud pidevaks tööks, mõju on nähtav 5-7 päeva pärast paigaldamist. Toide 230V võrgust, integreeritud võrgupistik.

Vesirotilõks Detia metallist

6.40
Vesirotilõks Detia metallist on väga hea mutilõks. Avada kõik avastatud vesiroti käigud 15-20cm pikkuselt. 2 tundi hiljem kontrollida kõik avatud käigud üle. Kui üks või enam käiku on uuesti täis aetud, siis asub selles käigus vesirott. Need käigud avada uuesti ning paigaldada püünis jooniste kohaselt. Kõik avad tuleb katta kinni, et avatud käiku ei paistaks valgust. Vesiroti söödana soovitame kasutada porgandit, kartulit, sellerit ja teisi köögivilju. Püünis seada üles kinnastes, sest inimese lõhn tekitab rotil umbusaldust.

Rotilõks SuperCat

11.50
Sveitsi innovatiivse disainiga rotilõks SuperCat on efektiivne vahend võitluses närilistega, mida on lihtne kasutada. Söödana on kasutatud hiirte ja rottide jaoks atraktiivset naturaalset sööta. Rotilõksu abil saab kiiresti kahjuritest vabaks. Sobib kasutamiseks nii kodus, suvilas kui tööruumides, samuti tootmisettevõtetes, farmides ning taimekasvatuses.

Rotilõks Detia

2.60
Rotilõks Detia on lihtne, traditsiooniline rotilõks, mis püüab tõhusalt hiiri ja rotte. Kasutamine: Rotilõksu on mugav kasutada. Vinnasta lõks ja asetada kohta, kus on märgatud närilise tegevust. 1tk

Ratimor vahaplokid 200g

3.60
Hiire- ja rotimürk Ratimor bromadioloon vahaplokid. Tõhus tõrjevahend rottide ja hiirte vastu. Ratimori vahaplokke kasutatakse rotimürgina: • koduhiiri (Mus musculus) – 30-grammised söödad paigutatakse iga 2-5 meetri tagant; • kodurotte (Rattus rattus), rändrotte (Rattus norvegicus) – 180-grammised söödad paigutatakse iga 5-10 meetri tagant, kusjuures suuremate populatsioonide korral võib vahemaa olla väiksem. Söödahunnikuid uuendatakse iga kahe nädala tagant, kuni need jäävad puutumatuteks. Ratimor hiire- ja rotimürk toimib juba ühekordsel söötmisel tõhusalt kõigile närilistele ja on viivitatud toimeaja tõttu väga efektiivne. On vastupidav mehhaaniliste vigastuste suhtes ja sobib väga hästi ka niisketesse tingimustesse. Vahaplokil on palju servi, mis meelitavad närilisi rohkem sööta närima. Kui näriline vahaploki serva on katki närinud, siis puruneb vahaplokk väikesteks tükkideks ja sööt on veel paremini söödav. Sisaldab kõiki innovatiivseid ja turvalisust tagavaid komponente. Ratimor vahaplokkidena mürksööt toimib tõhusalt kõikidele närilistele. Lisatud peibutusainet näriliste ligimeelitamiseks. Viivitatud toimeaja tõttu väga efektiivne. Kuigi sisaldab lisaainet, mis takistab inimestel ja koduloomadel mürksööda allaneelamist - kasuta toodet muukimiskindlas söödamajas. Kindel ja läbiproovitud formulatsioon. Ratimor mürksööda toimeaineks on brodifaakum, mis takistab vere hüübimist ja tekitab sisemisi verejookse. Mürgil on viivitatud toimeaeg ehk toime avaldub 4-8 päeva jooksul. Nii ei suuda närilised kaaslaste suremist söödaga seostada ja jätkavad ise selle tarbimist. Söödale on lisatud mõruainet, vältimaks sööda neelamist koduloomade või laste poolt. Vahaplokil on palju servi, mis meelitavad närilisi rohkem sööta närima. Kui ploki serv on katki näritud, siis puruneb plokk väikesteks tükkideks ja sööt on veel paremini söödav. Plokid sobivad ka niisketesse tingimustesse: õue, garaaži, puukuuri, kasvuhoonesse, muru- ja põllutraktorite juhtmete kaitsmiseks jm.

Ratimor 150g pasta

2.50
Ratimor hiire- ja rotimürk toimib juba ühekordsel söötmisel tõhusalt kõigile närilistele ja on viivitatud toimeaja tõttu väga efektiivne. Söödapasta on pakitud spetsiaalsetesse kotikestesse, et kasutaja toimeainega kontakti ei satuks. Pakenduskile pikendab ka sööda efektiivsust, sest kaitseb seda niiskuse eest. Söödapastal on õlilõhnalised koostisosad, mis hoiavad sööda niiske, maitsva ja pikalt toimivana. Pasta on eriti sobiv kohtadesse, kus saadaval palju närilistele tavapärast toitu: sahvrid, keldrid, vilja- ja söödahoidlad, prügikonteinerite ümbrus jm. Söödamajad asetada lastele, lindudele, lemmikloomadele, kodu- ja muudele mitte sihtloomadele kättesaamatusse kohta. Eemale toidust, joogist ja loomasöödast, samuti nendega kokkupuutuvatest nõudest või pindadest. Mitte asetada söödamajasid veeäravoolusüsteemide lähedusse, kus need võivad kokku puutuda veega. Toote käitlemise ajal mitte süüa, juua ega suitsetada. Pärast toote käitlemist pesta käed ja otseselt tootega kokku puutunud nahapind.

Rotimürk Storm Ultra 275g

9.80
Kasutusvalmis ühekordse toimega plokksööt, mis mõjub efektiivselt kõikidele roti- ja hiireliikidele. Sobib näriliste arvukuse kiireks reguleerimiseks. Uus antikoagulantne rodentitsiid: rottidele ja hiirtele väga maitsev, erakordselt vastupidav äärmuslikes ingimustes, ülimalt tõhus juba ühekordsel kasutamisel, näriliste arvukuse äärmiselt kiire reguleerimine, segu kvaliteetsest teraviljast, mõru- (denatooniumbensoaat) ja värvaine, mis on lisatud selleks, et toodet ei kasutaks juhuslikult inimesed, antikoagulantne Storm Ultra Secure näriliste tõrjevahend mõjub viibega ja saavutab tõhususe 4-10 päeva jooksul pärast mürksööda tarvitamist. 25gx11tk