Näitan kõiki 9 tulemust

Vesirotilõks Detia metallist

6.40
Vesirotilõks Detia metallist on väga hea mutilõks. Avada kõik avastatud vesiroti käigud 15-20cm pikkuselt. 2 tundi hiljem kontrollida kõik avatud käigud üle. Kui üks või enam käiku on uuesti täis aetud, siis asub selles käigus vesirott. Need käigud avada uuesti ning paigaldada püünis jooniste kohaselt. Kõik avad tuleb katta kinni, et avatud käiku ei paistaks valgust. Vesiroti söödana soovitame kasutada porgandit, kartulit, sellerit ja teisi köögivilju. Püünis seada üles kinnastes, sest inimese lõhn tekitab rotil umbusaldust.

Hiirelõks No See No Touch

6.20
Hiirelõks NoSeeNoTouch on unikaalne hiirelõks, kuna lõks püüab hiirt turvaliselt ja hügieeniliselt. Patendeeritud lõksu on hea kasutada, kuna ei pea kokku puutuma hiirega. Kui hiir on kinni püütud, saab looma eemaldada lõksust nii, et ise ei pea katsuma.Turvaline laste ja lemmikutega peredele.

Rotilõks

11.50
Sveitsi innovatiivse disainiga rotilõks SuperCat on efektiivne vahend võitluses närilistega, mida on lihtne kasutada. Söödana on kasutatud hiirte ja rottide jaoks atraktiivset naturaalset sööta. Rotilõksu abil saab kiiresti kahjuritest vabaks. Sobib kasutamiseks nii kodus, suvilas kui tööruumides, samuti tootmisettevõtetes, farmides ning taimekasvatuses.

Roti söödamaja võtmega

3.50
Roti söödamaja võtmega on tunnelikujuline polüpropüleenist söödamaja närilistele. Söödamaja talub halbu ilmastikuolusid ja on kasutatav ka niisketes ja külmades ruumides ning on võtmega suletav, mistõttu väheneb söötmürgi kättesaadavuse risk mitteobjektloomadele ja lastele. Kasutamine: Söödamaja tuleb asetada söötmürgiga, kohtadesse, kus närilised armastavad liikuda, milleks on tavaliselt seinaääred või muud varjatud kohad.

Rotimürk vahaplokid 200g

3.30
Hiire- ja rotimürk Ratimor bromadioloon vahaplokid. Tõhus tõrjevahend rottide ja hiirte vastu. Ratimori vahaplokke kasutatakse rotimürgina: • koduhiiri (Mus musculus) – 30-grammised söödad paigutatakse iga 2-5 meetri tagant; • kodurotte (Rattus rattus), rändrotte (Rattus norvegicus) – 180-grammised söödad paigutatakse iga 5-10 meetri tagant, kusjuures suuremate populatsioonide korral võib vahemaa olla väiksem. Söödahunnikuid uuendatakse iga kahe nädala tagant, kuni need jäävad puutumatuteks. Ratimor hiire- ja rotimürk toimib juba ühekordsel söötmisel tõhusalt kõigile närilistele ja on viivitatud toimeaja tõttu väga efektiivne. On vastupidav mehhaaniliste vigastuste suhtes ja sobib väga hästi ka niisketesse tingimustesse. Vahaplokil on palju servi, mis meelitavad närilisi rohkem sööta närima. Kui näriline vahaploki serva on katki närinud, siis puruneb vahaplokk väikesteks tükkideks ja sööt on veel paremini söödav. Sisaldab kõiki innovatiivseid ja turvalisust tagavaid komponente. Ratimor vahaplokkidena mürksööt toimib tõhusalt kõikidele närilistele. Lisatud peibutusainet näriliste ligimeelitamiseks. Viivitatud toimeaja tõttu väga efektiivne. Kuigi sisaldab lisaainet, mis takistab inimestel ja koduloomadel mürksööda allaneelamist - kasuta toodet muukimiskindlas söödamajas. Kindel ja läbiproovitud formulatsioon. Ratimor mürksööda toimeaineks on brodifaakum, mis takistab vere hüübimist ja tekitab sisemisi verejookse. Mürgil on viivitatud toimeaeg ehk toime avaldub 4-8 päeva jooksul. Nii ei suuda närilised kaaslaste suremist söödaga seostada ja jätkavad ise selle tarbimist. Söödale on lisatud mõruainet, vältimaks sööda neelamist koduloomade või laste poolt. Vahaplokil on palju servi, mis meelitavad närilisi rohkem sööta närima. Kui ploki serv on katki näritud, siis puruneb plokk väikesteks tükkideks ja sööt on veel paremini söödav. Plokid sobivad ka niisketesse tingimustesse: õue, garaaži, puukuuri, kasvuhoonesse, muru- ja põllutraktorite juhtmete kaitsmiseks jm.

Rotimürk pasta 150g

2.20
Ratimor hiire- ja rotimürk toimib juba ühekordsel söötmisel tõhusalt kõigile närilistele ja on viivitatud toimeaja tõttu väga efektiivne. Söödapasta on pakitud spetsiaalsetesse kotikestesse, et kasutaja toimeainega kontakti ei satuks. Pakenduskile pikendab ka sööda efektiivsust, sest kaitseb seda niiskuse eest. Söödapastal on õlilõhnalised koostisosad, mis hoiavad sööda niiske, maitsva ja pikalt toimivana. Pasta on eriti sobiv kohtadesse, kus saadaval palju närilistele tavapärast toitu: sahvrid, keldrid, vilja- ja söödahoidlad, prügikonteinerite ümbrus jm. Söödamajad asetada lastele, lindudele, lemmikloomadele, kodu- ja muudele mitte sihtloomadele kättesaamatusse kohta. Eemale toidust, joogist ja loomasöödast, samuti nendega kokkupuutuvatest nõudest või pindadest. Mitte asetada söödamajasid veeäravoolusüsteemide lähedusse, kus need võivad kokku puutuda veega. Toote käitlemise ajal mitte süüa, juua ega suitsetada. Pärast toote käitlemist pesta käed ja otseselt tootega kokku puutunud nahapind.

Rotimürk viljaterad 150g

1.50
Hiire- ja rotimürk Ratimor PLUS viljaterad on kasutusvalmis mürksööt kasutamiseks ainult muukimiskindlas söödamajas. Antikoagulantsed näriliste tõrjevahendid mõjuvad viibega saavutades tõhususe 4–10 päeva jooksul pärast mürksööda tarvitamist. SISERUUMIS: Hiirtele kasutada 10g kuni 40g mürksööta söödamaja kohta. Rottide leviku korral kasutada 10g kuni 200g mürksööta söödamaja kohta. Söödamajad paigutada teineteisest 10m kaugusele vähendades vahemaad kuni 5m kõrge arvukuse korral. VÄLISKESKKONNAS HOONETE ÜMBER: kasutada 10g kuni 200g mürksööta söödamaja kohta. Pakend 150g.

Vesirotilõks

18.70
Vesirotilõks SuperCat on kvaliteetne lõks, mida kasutatakse vesirottide tõrjeks. Lõksu on lihtne kasutada, sobib 6cm läbimõõduga auku ja ei vaja ulatuslikke kaevamisi. Kui lõks on aktiveeritud, annab see selge maapealse visuaalse signaali: käepide langeb lõksu tagasi. KASUTAMINE Vesirotilõks paigaldatakse vesiroti käiku, mille asukoha saab kindlaks teha nii, et torkad terve otsaga piigi maasse ja kui see läheb väga kergelt sügavale, seal ongi vesiroti käik. Käigu kohale kaeva 6cm laiune auk ja eemalda ülejäänud muld august. Seejärel paigalda lõks auku ja tõmba käepidemest vedru üles. Vooderda läks väljapoolt mulla, rohu või lehtedega, et käiku ei paistaks valgust. Kui vesirott siseneb lõksu, langeb lõks kinni ja vesirott hukkub. Lõksu tuleb kontrollida iga päev ja vajadusel eemaldada surnud näriline.