Näitan kõiki 11 tulemust

Aiakäärid Felco 300

18.90
Puhas lõige. Korje- ja lõikekäärid. Lõiketera on roostevabast terasest.

Aiakäärid 25mm suurele käele

35.00
Aiakäärid 25mm suurele käele Mudel suurele käele Kerge, ideaalne suurele käele. Kaardus lõiketer

Aiakäärid universaalsed Felco

43.00
Universaalsed lõikekäärid Kompaktne lõikur võrgu, traatvõrgu, naha, pleki, plastiku, paberi, pakendite, rihmade ja traadi lõikamiseks.

Pooke- ja oksastamisnuga 3.90 20

25.90
Pooke- ja oksastamisnuga Felco 3.90 20 on ette nähtud täitma kõiki silmastamis- ja pookimistöid aedades ja kasvandustes. Sobivad kasutamiseks ka lillepoodides kimpude valmistamise. Väikese ja vastupidava sirge lõiketeraga silmastamis- ja pookimisnuga sirge lõiketeraga, mis on otsast veidi kõverdatud. Noa tera on valmistatud roostevabast terasest ja avamissälk on tera ühel küljel. Paremakäelistele, 57mm lõiketeraga. Mitmeotstarbeline nuga, mis sobib punumistöödeks kui ka erinevateks pookimistöödeks. Noa pikkus on 10cm ja kaal 55g.

Murukäärid Greenmill

12.90
• Mitmepositsioonilised murukäärid. • Kõrgekvaliteedilisest terasest ja teflonkattega. • Käepideme on libisemisvastane ja plastikust

Hekikäärid Fiskars

54.70
  • Ideaalne hekkide ning põõsaste pügamiseks erinevatelt kõrgustelt
  • Käepidemete reguleeritav pikkus tagab vajaliku lõikeulatuse
  • Kergekaaluline ning mugav
  • Ergonoomiline disain

Lilleseade käärid Felco 310

26.00
FELCO korje- ja lõikekäärid on mõeldud viinamarjade, lillede ja puuviljade korjamiseks ning okste ja võrsete kärpimiseks. Need väikesed ja väga kerged käärid on roostevabast terasest. Käärid on mugavad, kergesti käsitletavad ja vastupidavad (toodetud Itaalias). Kahe pikema lõiketeraga lõikekäärid, mis tagab kerge ligipääsetavuse viinamarjadele.