Näitan kõiki 12 tulemust

Aiakäärid Felco 300

18.90
Puhas lõige. Korje- ja lõikekäärid. Lõiketera on roostevabast terasest.

Aiakäärid Felco 16 vasakukäelisele

49.90
Kõrgeim töökindlus-ergonoomiline-kompaktne-vasakukäelistele Kerged ja kompaktsed oksakäärid vasakukäelistele. Sobilikud keskmise suurusega käele. Kaardus lõiketera. Sobivad nii ühe kui ka kahe käega lõikamiseks.

Aiakäärid Felco 160 L

35.00
Aiakäärid 25mm suurele käele Mudel suurele käele Kerge, ideaalne suurele käele. Kaardus lõiketer

Roosikäärid Felco 100

59.90
Rooside lõikamiseks ja korjamiseks. Alumiimiumist lõiketeradega oksakäärid rooside lõikamiseks. Pärast lõikamist jäävad käärid roosivart hoidma kergendades roosikasvanduses korjamistöid. Lõikepead saab seadistada poolavatud asetusse.

Oksakäärid Felco 160S

33.50
Mudel väikesele käele Kerge ja kompaktne. Ideaalne väikesele ja keskmise suurusega käele. Kaardus lõiketera.

Aiakäärid universaalsed Felco CP

43.00
Universaalsed lõikekäärid Kompaktne lõikur võrgu, traatvõrgu, naha, pleki, plastiku, paberi, pakendite, rihmade ja traadi lõikamiseks.

Pooke- ja oksastamisnuga 3.90 20

25.90
Pooke- ja oksastamisnuga Felco 3.90 20 on ette nähtud täitma kõiki silmastamis- ja pookimistöid aedades ja kasvandustes. Sobivad kasutamiseks ka lillepoodides kimpude valmistamise. Väikese ja vastupidava sirge lõiketeraga silmastamis- ja pookimisnuga sirge lõiketeraga, mis on otsast veidi kõverdatud. Noa tera on valmistatud roostevabast terasest ja avamissälk on tera ühel küljel. Paremakäelistele, 57mm lõiketeraga. Mitmeotstarbeline nuga, mis sobib punumistöödeks kui ka erinevateks pookimistöödeks. Noa pikkus on 10cm ja kaal 55g.

Murukäärid Greenmill

12.90
• Mitmepositsioonilised murukäärid. • Kõrgekvaliteedilisest terasest ja teflonkattega. • Käepideme on libisemisvastane ja plastikust

Hekikäärid

54.70
  • Ideaalne hekkide ning põõsaste pügamiseks erinevatelt kõrgustelt
  • Käepidemete reguleeritav pikkus tagab vajaliku lõikeulatuse
  • Kergekaaluline ning mugav
  • Ergonoomiline disain