Näitan 1–12 tulemust 68-st

Kalmumuld 20L

3.70
Kasvumuld kalmude haljastuses. Mullaparandus olemasoleva kasvupinnase parandamiseks. KASUTAMINE:
  • Suvelillede ja püsikute kasvatamine kalmude haljastuses
  • Istutusalade rajamine
KOOSTIS: Turvas – dolomiidijahuga neutraliseeritud ja väetistega rikastatud põhikomponent. Kompost hobusesõnnikust – biotehnoloogiliselt valmistatud taimetoitaineterikast kompost. Tagab taimedele sobiva mikrobioloogilise koosluse ja toitained. Biohuumus ehk vermikompost – sõnnikuussidega valmistatud kompost. Lisab mulda vitamiine, kasvuaineid, aminohappeid ja kasuliku mikrofloora. Perliit ja savi – seob vett ja takistab mulla kuivamist. Humiinpreparaat – kiirendab tugeva juurestiku arenemist, parandab mulla mikrofloorat. Aitab kaasa taime toitainete omastamisele. Humiinid leevendavad ebasoodsatest kasvutingimustest tingitud taime kasvustressi. Pikatoimelised väetised – Kontrollitud lahustuvusega väetised kindlustavad toitainete vajaduse istutusjärgsel hooajal kuni kuueks kuuks. Kastmisgeel – tagab vee kiire imendumise ja ühtlase jaotuse mullas. Veeimavus on hõlbustatud isegi peale mulla kuivamist.

Kompost 10L Matogard

5.00
Matogard OÜ BIO-Kompost on hobusesõnnikust biotehnoloogiliselt valmistatud taimetoitainete- ja mikroorganismiderikas orgaaniline väetis. ORGAANILINE VÄETIS. LUBATUD KASUTADA MAHETOOTMISES. BIO-KOMPOSTI TÄHTSUS: – Suurendab mullaviljakust. Taimetoitained on kompostis seotud vormis ja vabanevad pika aja jooksul. Kastmis- ja sadeveed ei uhu toitaineid mullast välja. – Suurendab mulla bioloogilist aktiivsust. Aktiviseerib mulla mikro- (bakterid, seened jt.) ja makrobioloogiline (putukad, vihmaussid jt.) elu. – Parandab mullaomadusi. Rasked mullad muutuvad komposti mõjul kobedamaks ja kerged mullad sidusamaks. Soodustab mulla vee-, õhu-, soojus- ja toiterežiimi paranemist. KASUTAMINE:  – põllu – ja aiakultuuride väetamine 3-8 l / m² – viljapuude ja marjapõõsaste istutamiseks ja kasvuaegne väetamine 5-10 l/ istikule – ilupuude –ja põõsaste istutamine ja kasvuaegne väetamine 2-10 l/ istikule – suve- ja püsilillede väetamine 3-8 l / m² – muru rajamine ja hooldusväetus 1-5 l / m² – külvi- ja istutusmuldade valmistamine kuni 20% istutussegust Kasutusnormid sõltuvad väetatava mulla viljakusest ja hooldatava kultuuri vajadustest.

Roosimuld 50L Biolan

4.90
Kasutusvalmis kasvusubstraat on valmistatud puhtast turbast ja sobib kõikide rooside kasvatamiseks avamaal. Väetis ja looduslikud koostisosad on valitud nii, et taimed saaksid neid kergesti omastada. Tasakaalustatud toitainete (mikro ja makro) koostis ja optimaalsed agrofüüsilised omadused loovad soodsad kasvutingimused rooside kasvatamiseks. Roosimuld on tõhus rooside, daaliate, nelkide, krüsanteemide, mimooside, freesiate, pelargooniate ja kallade kasvatamiseks. 50L

Perliit 2L

1.95
Perliit on vulkaaniline kivim, mis sobib külvimulla koostisesse, seemnekülvide katmiseks, pistikute juurdumiseks, samuti köögiviljade ja lillesibulate talviseks säilitamiseks ning lillepottidesse drenaažiks. Veemahutavus 97,1%. Parandab kasvusubstraadi struktuuri ja suurendab veemahutavust. Luues mullas hea niiskus – ja õhurežiimi, vähendab see nii ala- kui ülekastmisest tingitud ohte.Lillepottides mulla perliidiga kattes, on võimalik kompenseerida talvist valguse vähesust, kuna valgus peegeldub tagasi lumivalgelt perliidilt ja võimendab selle tegelikku tugevust. Sobib kasutamiseks ka mahekasvatuses. Pakis 2L

Perliit 100L

35.90
Perliit on vulkaaniline kivim, mis sobib külvimulla koostisesse, seemnekülvide katmiseks, pistikute juurdumiseks, samuti köögiviljade ja lillesibulate talviseks säilitamiseks ning lillepottidesse drenaažiks. Veemahutavus 97,1%. Parandab kasvusubstraadi struktuuri ja suurendab veemahutavust. Luues mullas hea niiskus– ja õhurežiimi, vähendab see nii ala- kui ülekastmisest tingitud ohte. Lillepottides mulla perliidiga kattes, on võimalik kompenseerida talvist valguse vähesust, kuna valgus peegeldub tagasi lumivalgelt perliidilt ja võimendab selle tegelikku tugevust. Sobib kasutamiseks ka mahekasvatuses. Kasutusjuhend Soovitav segada taimede kasvumullaga vahekorras 1:4.

Männikooremultš Big Bag 0-15 2m3

215.00
Komposteeritud ja sorteeritud männikoor osakeste suurusega 0 – 15 mm. Sobib kasutada istutusalade katmiseks ning lisandina erinevates istutussegudes. Soovitatav kihi paksus 5 – 8 cm. Toode on vaid ise järele tulemisega ja eelneval kokkuleppel!

Aiamaa must muld 60L Biolan

4.30
Biolani Aiamaa Must Muld on väetatud ja lubjatud mullasegu harrastusaednikele. Mullas sisalduvad toitained rahuldavad ka nõudlikumate taimede vajadusi. Biolani Aiamaa Must Muld ei sisalda umbrohuseemneid ega raskemetalle. Aiamaa Must Muld sobib kasvualuseks kõikjal aias, ühe-ja mitmeaastaste taimede, dekoratiivtaimede, marjapõõsaste, viljapuude istutamiseks, kasutamiseks lillepeenardes, kasvuhoones. Pakis 60L

Võõrasemamuld 12L Biolan

2.40
Biolani Võõrasema Muld on universaalne kasvualus võõrasemadele. Muld sisaldab heledat ja tumedat turvast ning liiva. Istutamine: Varakevadel, kevadel, suvel. Soovitavalt valige päikseline või poolvarjuline kasvukoht. Istutage taimed 20 – 25 cm sügavuselt kobestatud pinnasesse. Lillekastides on soovituslik mulla sügavus vähemalt 10 – 15 cm. Võõrasemad taluvad hästi lühiajalist temperatuuri langust kuni -5° C. Kastmine: Varakevadel istutatud taimed vajavad vähem kastmisvedelikku ja juurduvad hästi. Maikuus või hiljem istutatud võõrasemasid tuleb rohkem kastasest maa on kuivem ja ilmad soojemad. Kohe kui muld on kuiv, peab taimi kastma. 12L  

Männikooremultš Big Bag 15-50 2m3

235.00
Komposteeritud ja sorteeritud männikoor osakeste suurusega 15 – 50 mm. Sobib kasutada istutusalade katmiseks, hekialuste ja puude ümbruste multšimiseks, mänguväljakute katmiseks ning jalgradade rajamiseks. Soovitatav kihi paksus 7-10 cm. Toode on vaid ise järele tulemisega ja eelneval kokkuleppel!

Talvekate 50L Kekkilä

13.20
Talvekaitse on vett tõrjuv eriturvas, mis kaitseb talvekülma eest külmakartlikke kaunitare nagu roosid, pojengid ja elulõngad. Lumeta talvel kaitseb see taimi pakase eest samamoodi nagu lumevaip.
Kaitseb külmakartlikke taimi külma eest. Kuivatatud vett tõrjuv turvas ei ima niiskust. Sobib pärast kasutamist maaparanduseks

Aiamuld 60L Kekkilä

4.70
Aiamuld on kvaliteetne must muld kõigi aiataimede istutamiseks ja muru rajamiseks. Aiamuld sobib nii püsiku- ja lillepeenarde rajamiseks kui ka aia ja peenramaa maaparandustöödeks.
Kvaliteetne must aiamuld kõigi aiataimede istutamiseks; õhulisuse tagamiseks on lisatud peenliiva ja savi; põhiväetisega väetatud ja lubjatud. Toode on vaid ise järele tulemisega!   

Lillemuld 40L ASB

4.20
Kvaliteetne universaalne muld, mis sisaldab perliiti. Loob taimedele optimaalsed kasvutingimused, säilitab tugeva struktuuri ja juurtele hea tuulutuse. Põhiained: rabaturvas, perliit, kaltsiit, NPK väetis. PH- 5,5-6,5 Toode on vaid ise järele tulemisega!