Näitan 1–12 tulemust 25-st

Maitsetaimede ja ürtide kontsentraat 0,25L

4.20
Kontsentraat on valmistatud merevetikast, sisaldab looduslikke taimehormoone ja erinevaid toitaineid,
mikromineraale need on olulised taime tervislikuks kasvuks. Merevetikas on palju kaalium, see on tähtis
makroelement taimede kasvus ja arengus, parandades näiteks külma-, haigus- ja põuakindlust,
kindlustab fotosünteesiprotsesside kulgemist ning parandab saagi kvaliteeti. Merevetikas sisaldab ka
antitoksiine, mis aitavad taimedel võidelda bakterite ja viiruste vastu ning peletada putukaid. Parandab
seemnete idanemist ja istikute juurdumist. Tõstab taime taluvust keskkonnast tuleneva stressi vastu ja
soodustab võrsete ning juurte arenemist. Seega parandab taimede kvaliteeti, õitsemist ja viljumist.
Suurendab saagikust
Pritsimine; ½ korgitäit merevetika-konsentraati 2- 2,5 liitri vee kohta.
Pritsi 3-4 korda, iga 20-päevase intervalliga kasvuperioodil. Pritsi varahommikul või hilisõhtul, ära kasuta
vihma, tugeva tuule või äärmusliku temperatuuri tingimustes.

Taimeramm 0.25L

2.90
Maheväetis Taimeramm on vermikompost või ka biohuumus, mille vihmaussid on oma elutegevusega maheveisesõnnikukompostist tootnud. Vihmaussid  rikastavad seda oma seedetraktis arvukate ensüümidega. Vihmaussisõnnikus sisaldub suur hulk ( kuni 32% kuivaines) huumuslikku ainet , mullale ja taimedele kasulikke mikroorganisme.  Vermikomposti eristab teistest orgaanilistest väetistest vees lahustuva lämmastiku, fosfori, kaaliumi kõrgendatud sisaldus. Samuti on mikroelemendid paremini omastatavas vormis. Vermikomposteerimise käigus läbivad umbrohu seemned vihmausside organismi ja kaotasvad seeläbi idanevuse. Lisaks sellele on vermikompostis, võrreldes tavaliste orgaaniliste väetistega, madalam soolekepikeste sisaldus. Kuna vihmaussid töötlevad oma seedetraktis raskemetallid raskesti lahustuvateks ühenditeks, väheneb komposti toksilisus ja kahjulikud ained muutuvad taimedele praktiliselt kättesaamatuks.mis sisaldab endas taimedele kergesti omastatavaid kasulikke ja vajalikke toitaineid ja mineraale. 0,25l

Kompleksväetis 500ml

9.90
Kasvu ja arengu kiirenemine. Bioleaf väetise koostis on välja töötatud nii, et kõik taimede kasvuks vajalikud elemendid oleksid esindatud vajalikus koguses ning soodustaksid taimede tervet kasvu. Saagikuse tõstmine. Regulaarsed Bioleafiga väetamised tõstavad saagi mahtu 40-50% võrra väetise orgaanilise kuju, kontsentreeritud tasakaalustatud koostise, elementide vesilahustuva kuju ning kõrge omandatavuse arvelt. Maitseomaduste paranemine. Taimed saavad toitaineid orgaanilisel, vesilahustuval, kättesaadaval kujul, selle tulemusena koguvad need maksimaalse koguse mikro- ja makroelemente, mis on kasulikud inimese tervisele. Teie taimed saavad kvaliteetseid toitaineid ning viljuvad rikkalikult. Säilivusaja pikenemine. Bioleafi kasutamisel saavad viljad lõplikult valmis ning kujunevad välja, omades seetõttu sisemist elujõudu: seisavad vastu lagunemisprotsessidele ning säilivad kauem. Põua- ja külmataluvus. Kuusemahl koos aminohapete ning vitamiinidega võimaldab taimel hoida kokku ressursse ning mitte raisata neid iseseisvaks tootmiseks, mis aitab elada üle kriisisituatsioone. Istikud elavad rahulikult üle lühiajalised hommikused öökülmad (kuni  -5°С). Pinnase rikastamine. Bioleafi väetise koostises on humiin- ja fulvohapped, aminohapped, vitamiinid ning kogu vajalik kogum mikro- ja makroelemente, lämmastik, fosfor, kaalium, mis on vajalikud loomulike bio-orgaaniliste protsesside jaoks pinnases ning taimede aktiivseks kasvuks. Kahjulike ainete neutraliseerimine. Kui pinnast on töödeldud herbitsiidide või nitraatidega, seovad väetise elemendid aineid ning ei võimalda nende imendumist taimede juurtesse kuni täieliku lagunemiseni. Viljakandmise pikendamine. Pinnasesse sattumisel hakkab Bioleafi väetis toitma mikroorganisme, mis loovad sobiva keskkonna viljarikka mullakihi tekkeks. Selle arvelt pikeneb väetise mõjuaeg: mikroorganismid jätkavad taimede toitmist ning pinnase viljakuse toetamist.

Orgaaniline tomati vedelväetis 1L

4.80
Vedel orgaaniline väetis on ette nähtud tomatite ning puu- ja köögivilja kasvatamiseks orgaanilisel meetodil. Säästab keskkonda, sisaldab huumuse tekkimist kiirendavaid aineid. Taimede kasvu stimuleeriv vedel orgaaniline väetis sisaldab huumushapet, mis annab loomuliku tumeda värvitooni. NPK 6-2-2

Köögiviljade ja lillede väetis 1L

3.80
Agrecol Biohuumus köögiviljade ja lillede universaalne väetis on vedel orgaaniline väetis, mis on ette nähtud kõikide kodus, rõdul, terrassil ja aias kasvavate taimede väetamiseks. KASUTAMINE Potitaimed kodus, rõdul ja terrassil: lahusta 2-4 korgitäit (60-120ml) väetist 1 liitris vees. Perioodil veebruarist septembrini tuleb taimi väetada igal kastmisel. Perioodil oktoobrist jaanuarini tuleb taimi väetada iga 1-2 nädala tagant. Aias kasvavad taimed: lahusta 4 korgitäit (120ml) väetist 1 liitris vees ja kasta sellise lahusega 1 kord nädalas maikuu algusest kuni augusti lõpuni. Mitte kasutada koos taimekaitsevahenditega. Orgaaniline väetis.

Istikute väetis 500ml vermikompost

2.20
Vedel orgaaniline õrn väetis seemnete istutamiseks ja idandamiseks. Valmistatud vermikompostist (hobusesõnniku tehnoloogiliste ussidega töötlemise saadus). Kiirendab seemnete idanemist. Soodustab istutatud taimede kasvu ja arengut, suurendab juuresüsteemi, kõrvaldab ümberistutamisest ja ebasobivatest temperatuurikõikumistest tuleneva stressi. Avaldab profülaktilist mõju taimehaiguste vastu. Tugevdab taimede immuunsüsteemi, pannes sellega aluse heale ja stabiilsele juurvilja-, puuvilja-, marja- ja dekoratiivkultuuride saagile. KASUTAMINE Enne kasutamist korralikult loksutada. Kastmiseks 1 korgitäis 1l vee kohta. Seemnete niisutamiseks idanevuse parandamiseks – 1 tilk 50ml vee kohta. Taime- ja puuistikute juurte niisutamiseks 12-24h juurdumise kiirendamiseks – 1 korgitäis 1l vee kohta.

Mõrusool 3L

6.50
Ergutav kuur vedel mõrusool. Vedel, kiiretoimeline eriväetis okas- ja elupuudele. Aitab taastuda päikesepõletusest ja külmakahjustustest. Annab taimele lisarohelust ja -kasvu. Takistab toitainete puudusest tingitud okaste pruunistumist Ülitõhus ergutav kuur kõikidele okaspuudele ja muudele igihaljatele puudele Vedel mõrusool sisaldab kasvu soodustavat lämmastikku ja kaaliumit ning mõjub kiiresti ja kaua Takistab toitainete puudusest tingitud okaste pruunistumist, toidab ja ennetab okaste mahalangemist KASUTAMINE Lisage 4 korgitäit mõrusoola 10 liitrile kastmisveele. Kasutada alates märtsist kuni novembrini kord 4 nädala jooksul. Kuni 1m kõrgustele okaspõõsastele 2 suurt kastekannu, suurematele okaspõõsastele vastavalt rohkem. Seejärel kastke ohtralt.  

Vesikultuuride väetis 0,25L

2.50
Kontsentreeritud vedel taimeväetis mikrotoitainetega. 1/4 korgitäit 5l veele kaks korda kuus. NPK - 4-5-6

Universaalväetis 0.25L

2.50
Kontsentreeritud vedel taimeväetis. Tugevdab kasvu ja soodustab rikkalikku õitsemist. NPK - 7-3-6  

Orhideede väetis 0,25L

2.50
Kontsentreeritud vedel taimeväetis mikrotoitainetega. 1/4 korgitäit 5l veele. NPK – 5-4-6

Tsitruseliste väetis 0,25L

2.50
Kontsentreeritud vedel taimeväetis mikrotoitainetega. 1/4 korgitäit 5l veele. NPK - 9-3-5

Universaalne väetis 1L

3.40
Kontsentreeritud vedel taimeväetis mikrotoitainetega. Vedelväetis kõikidele õistaimedele:
  • toimib kohe pärast taimede kastmist
  • lisatud mikroelemendid tagavad tugeva kasvu ning rohke ja värvika õitsemise
NPK - 6-4-5