Näitan kõiki 5 tulemust

Haiguste tõrjeks Revus 30ml

4.90

NORM 5-6ml lahustada 3l vees 100m2 pritsimiseks

KASUTAMINE Fungitsiid Revus on profülaktilise toimega kasvuaegne fungitsiid kartulile, tomatile ja lehtköögiviljadele. Mõjub hästi kartuli-lehemädaniku ja mugulate pruunmädaniku, tomati-pruunmädaniku ning lehtköögiviljade ja maitsetaimede ebajahukaste tõrjeks.

Haiguste tõrjeks Switch 62,5WG 5g

3.90

NORM 5g lahustada 2,5-5 l vees

KASUTAMINE Kontaktse ja süsteemse toimega fungitsiid maasikate, dekoratiivtaimede, marjapõõsaste ja liblikõieliste köögiviljade seenhaiguste tõrjeks. Kasutatakse taimehaiguste tõrjeks õuna- ja pirnipuudel, ploomi- ja kirsipuudel (õitsemise ajal), vaarikal ning kasvuhoones kurgil ja tomatil, suvikõrvitsal, puukoolides ja murudel.

Haiguste tõrjeks Infinito 30ml

6.00

NORM 14–40 ml lahustada 10 l vees

Fungitsiid kartuli-lehemädaniku ja pruunmädaniku tõrjeks kartulil, kurgi-ebajahukaste tõrjeks kurgil kasvuhoones, ebajahukaste tõrjeks sibulal, porrul ja kapsastel.
Kasutamine:Haiguste tõrjeks taimedel: kartulid, kurgid, sibulad, porrulaugud, peakapsad, lillkapsad, brokoli ja spargelkapsad. Tõrjutavad haigused: ebajahukaste, lehemädanik, pruunmädanik.

Haiguste tõrjeks Score 2ml

2.50
NORM 2ml segatuna 10l veega, 2l noorele ja 5l kandeeas olevale puule. KASUTAMINE Kasutusala: õuna-, pirni-, ploomi-, kirsipuu ja teiste

Haiguste tõrjeks Previcur 15ml

5.50

NORM 15–30ml lahustada 10l vees.

Lai toimespektriga, süsteemse ja pikaajalise mõjuga fungitsiid Omastatav nii lehtede kui juurte kaudu. KASUTAMINE Kurgi, suvikõrvitsa, baklažaani, meloni, arbuusi jt kõrvitsaliste, tomati, paprika, salati, redise, pea-, leht- ja lillkapsa ning dekoratiivtaimede haiguste tõrjeks kasvuhoones ja seenhaigustetõrjeks avamaal kasvaval salatil, lühiviljalisel avamaakurgil (kornišon), redisel ja dekoratiivtaimedel. Tõrjutavad haigused: tõusmepõletik  (Phytophthora, Pythium, Aphanomyces, Peronospora jt) ja ebajahukaste. Enne kasutamist tutvu kasutusjuhendi ja ohutuskaardiga. Töö tegemisel kasuta isikukaitsevahendeid.