Näitan kõiki 3 tulemust

Tigude näljakte püünis 2tk/pakk

5.40
Rohelisest plastikust püünis tigudele ja nälkjatele. KASUTAMINE Püünis tuleb kaevata maasse nii, et avatud serv jääks pisut maapinnast kõrgemale, et mitte püüda kasulikke kahjurite hävitajaid. Püünisesse tuleb kallata õlut või pärmi ja piima segu. Püüniseid tuleb tühjendada 2-3 päeva tagant ja panna nendesse uus segu.

Tigude ja nälkjate püünis Arox

3.20
Tigude ja nälkjate püünis Arox on kergesti kasutatav püünis, mis on mõeldud tigude seireks ja püüdmiseks aedades, juurviljaaedades ja peenramaal. On kasutatav kõikide tigude ja nälkjate püüdmiseks. Aitab hoida tigusid pideva kontrolli all kohtades, kus nad aedades armastavad viibida. Ohutu keskkonnale ja kasulikele putukatele. Sobib hästi aeda, kuna ei sisalda inimese ja looma tervisele ohtlikke kemikaale. Kaitseb umbes 20 m2 ala. Püünis ei sisalda atraktanti. Söödana võib kasutada õlu, mesi, veega segatud piima, veega segatud pärmi, veega segatud mett ja pärmi, praadimisõli veega ja isegi veega segatud rummikoogi aroomi ning viilutatud kartulit, porgandit ja salatilehti. KASUTAMINE Tigude püüdmiseks tuleb kahjurite esinemiskohas kaevata maasse auk. Eemaldada püünise pealmine osa ja asetada alumine osa auku. Puistata püünise ümber mulda nii, et ülemine serv on mullapinnaga samal kõrgusel. Täida püünis poolenisti söödaga ning seejärel asetada ülemine osa püünise peale tagasi nii, et see kaitseks prügi ja vihma eest. Püünist tuleb kontrollida regulaarselt. Kui püünis on tigudega täitunud, uhada nad veega ära ja asetada püünis tagasi.

Tigude-nälkjate tõrje Ferramol 500g

19.50
Tigude-nälkjate tõrje Ferramol Limacide® on hea vahend tigude ja nälkjate tõrjeks. Ei kahjusta lemmikloomi, linde, siile, vihmausse, mesilasi ega muid kasulikke loomi. Teod ja nälkjad eelistavad graanuleid taimedele. Enamik nälkjaid tõmbub tagasi oma peidukohtadesse surema. Nälkjad lõpetavad lima eritamise ja hävivad. Erakordselt vastupidav vihmale tänu innovatiivsele söödatehnoloogiale. Pärast Ferramol Limacide® söömist lõpetavad nälkjad ja teod söömise, kuna toode tekitab täiskõhutunde. Nälkjad taanduvad oma peidukohtadesse, kus nad nälgivad ja surevad. Tootel on patenteeritud koostis ning uudne toimimisviis, mis muuhulgas tähendab, et tõrjevahendit ei kahjusta vihm ega niisked ilmastikuolud, mil nälkjad on eriti aktiivsed. Niisked graanulid meelitavad nälkjaid eriti aktiivselt. Kuivadel kohtadel tuleb graanuleid aegajalt niisutada, kui ei esine vihma. Graanuleid võib niisutada mitmeid kordi, ilma et need kahjustuksid. KASUTAMINE Toote kulunorm 1,2-2,5 g/m2 Ferramol Limacide® jaotatakse ühtlaselt maapinnale, kui on märgata nälkja kahjustusi. Parimad tulemused saavutatakse, kui tõrjet alustatakse esimeste nälkjate ja tigude ilmumisel piirkonda. Mitte laotada ridade või kuhjadena taimede vahele. Kuivade ilmastikuolude korral niisutada, kuna nälkjad eelistavad pehmet ja niisket sööta. Graanulid puistatakse maapinnale varasel õhtul, kui nälkjad tulevad välja oma peidukohtadest. Laotage graanulid välja õhtul, kui nälkjad on aktiivsed. See väldib ka teiste loomade ja lindude poolt, nälkjate ja tigude eest graanulite ärasöömist. Toode puistatakse laiali käsitsi või granuleeritud väetiselaoturiga. Korda tõrjet kuni aias on nälkjaid ja tigusid. Lubatud kasutada 1-4 korda.