Näitan kõiki 4 tulemust

Karbiid 500g

9.90
Karbiid Arox on tõhus vahend muttide ja vesirottide peletamiseks. Kaltsiumkarbiid reageerib mullaniiskusega, selle tulemusel eraldub gaasiline atsetüleen, mis on ebameldiva lõhnaga ja mis kasvõi lokaalselt, kuid efektiivselt peletab mutte.

Muti lõhnakuulid Detia 130g

14.90
Muti lõhnakuulid Detia on mugav vahend, et tõrjuda mutte koduaedes ja peenramaal. KASUTAMINE Kasutamiseks pane 1 kuul labidaga pinnasesse tehtud lõhesse ja aja kinni. Ära pane otse mutikäiku. Jaga kuulid üle kogu kaitstava ala nii, et need on üksteisest 1m kaugusel (toimeala: 1 kuul/1 m3). Tasanda mutimullahunnikud. Muttide sissetungi ennetamiseks raja 3m laiune barjäär ümber kaitstava ala – pane kuulid pinnasesse kolme ritta nii, et kuulide omavaheline kaugus on 1m. Keskmises reas aseta kuulid 0,5m kaugusele üksteisest. Nii moodustub barjäär, millest mutid läbi ei tungi. Toime põhineb muttide väga heal lõhnatundlikkusel – vahendi lõhn peletab mutid kindlalt eemale. Sule toos pärast kasutamist tihedalt kaanega, et toimeaine ei saaks lenduda.

Mutipeletuslahus 0,5L

8.50
Muti peletuslahus Bros peletab efektiivselt lõhnaga mutte. KASUTAMINE Enne kasutamist teha kindlaks, millised mutimullahunnikud on värsked ja millised on hetkel asustatud muttide poolt. Nendes kohtades avada muttide käik ja valada sisse umbes 30ml preparaati (2 korgitäit). Peale seda tihendada auk nii, et lõhnal oleks kerge levida kanali sees. Preparaat hakkab toimima kohe peale kasutamist ja maksimaalne toime saavutatakse 1-2 päeva pärast. Soodsatel ilmastikuoludel, nt vähesed sademed, toimib preparaat umbes 2 kuu jooksul. Peale tugevat vihma tuleb protseduuri korrata.

Mutilõks Garda 2tk/pakis

5.90
Metallist kvaliteetlõks. Vasekarva. Muttide, vesirottide jt. põllunäriliste püüdmiseks. Leidke käigud, mida aktiivselt kasutatakse. Selleks ajage mullahunnikud laiali ja avage käigud 15-20cm pikkuselt. Kasutusel olevad käigud parandatakse 1-2 päeva jooksul. Paigaldage lõksud (kinnastatud käega) vastavalt joonisele. Söödaks kasutada muttidele konksu otsa pistetud vihmaussi, vesirotile porgandit, kartulit, jne. Avaus sulgeda tellise või vineeritükiga ning vähese mullaga, et päevavalgus ei paistaks käiku.
KASUTAMINE Ettevalmistuseks tuleb leida peakäigud, mida aktiivselt kasutatakse. Nendeks võivad olla enam-vähem sirgelt jooksvad käigud mõne meetri ulatuses, kahe mullahunniku või käikude süsteemi vahel olevad käigud (asualad paiknevad sageli lapi­ti), piki aedu, vundamente või muid piirdeid jooksvad käigud. Selleks, et teha kindlaks, kas käigud on kasutusel, torgata käigu seintesse sõrmedega augud ja märgistada need kohad. Mutimullahunnikud ajada laiali. Kasutusel olevad käigud parandab mutt ühe-kahe päeva jooksul, taastades hunnikud. Lõksu paigaldamine: – kaevata käik lahti. Kõige lihtsam on leida käike, alustades mutimullahunnikust. – vinnastada lõksud ja lükka lõksud sügavale käiku, 2 lõksu püüdmisavadega erinevas suunas – jälgida, et lõks oleks horisontaalselt (ta­gumine ots võib jääda veidi kõrgemale). Fikseeri tagumisest otsast puupulgaga. Kontrollida lõksu 1-2 kord päevas. Kui hiljemalt järgmiseks hommikuks jooksul pole mutt lõksu langenud, paigutada lõksud teise kohta.