Näitan 1–12 tulemust 14-st

Sügisene kastmisväetis 300g

2.95

300g = 375l kastmisvett

Kiiretoimeline vees lahustuv sügisväetis. Väetis sisaldab olulisi toitaineid taimede heaks talvitumiseks, võrsete puitumiseks ning järgmise aasta kasvuks ettevalmistumisel.

KASUTAMINE

Kasutada kasvuhoones ja avamaal, et saagi valmimist kiirendada.

Taimede sügisväetamisel kasutada augusti algusest septembri lõpuni. Sobib aastaringselt istutusjärgseks kastmiseks, et soodustada juurestiku arengut.

Valmistage kastmislahus lahustades 2 kuhjaga mõõdulusikatäit* 5l vees ja kastke taimi väetiselahusega üle nädala.

*Ämbris on mõõdulusikas. 1 kuhjaga mõõdulusikatäis väetist = 2 g.

PK 53-35

Lisaväetis okaspuudele(mõrusool) 5kg

13.40
Kevadine lisaväetis okaspuudele (mõrusool) Horticom on kiiretoimeline eriväetis okas- ja elupuudele. Aitab taastuda varakevadisest päiksepõletusest ja külmakahjustustest. Kõrge magneesiumi (Mg) sisaldus muudab okaspuud roheliseks ning toetab ja intensiivistab uute okaste arengut. 16% MgSO magneesiumoksiid (veeslahustuv), 32% MgSO3 magneesiumsulfaat (veeslahustuv).

Magneesiumsulfaat okaspuudele 1kg

4.20
Kiiretoimeline magneesiumväetis (mõrusool) aitab ära hoida ja kõrvaldada magneesiumipuudusest tingitud okaste pruunistumist okaspuudel, samuti on abiks nii okas- kui ka lehtpuude ja põõsaste talvekahjustustest taastumisel. Magneesiumivaegus võib esineda väga erinevatel taimedel nii kasvuhoones kui ka aias. 1kg = 100m2 KASUTAMINE Talvekahjustuste kõrvaldamiseks puudel, põõsastel 100–150g/m2 segada ühtlaselt kergelt mulla sisse varakevadest juuni lõpuni. Kiire mõjuga on taimede pritsimine väetiselahusega. Selleks segada 20g (2 kuhjaga tl) väetist 10l veega. Pritsida tuleks varakevadest juuni lõpuni 1 kord nädalas, kuni kahjustusnähud kaovad. Puude istutamisel võib istutusmulla sisse segada 75g/100l mulla kohta. Kasvuhoonetaimede kasvuaegseks kastmiseks lahustatakse 5–10g väetist 10l vees (0,05–0,1% lahus). Taimede kastmiseks aias (ilu- ja tarbeaed) 10–20g väetist lahustatakse 10l vees (0,1–0,2% lahus). Pritsimiseks lahustada 20g magneesiumsulfaati 10l vees.

Ammooniumsalpeeter +S 4kg

11.60
Kontsentreeritud puhas mineraalväetis. Hea väetamistulemus saavutatakse tänu väetise heale lahustuvusele. Kui taimed ei saa piisavalt lämmastikku, pidurdub nende kasv ja lehed hakkavad kolletuma. Eriti tundlikud on lämmastiku puuduse suhtes kapsad, õuna- ja ploomipuud, mustsõstrad ning muru.

Karbamiid 1kg Baltic Agro

2.95
Karbamiid on kontsentreeritud (N 46%) vees lahustuv lämmastikväetis aiakultuuridele külvieelseks või kasvuaegseks väetamiseks. Karbamiid sobib hästi ka kastmis- või pritsimislahusena kasutamiseks. Karbamiidi granuleerituna kasutades on soovitav seda kasutada üheaegselt fosfor- ja kaaliumväetistega, segades väetised vahetult enne mulda viimist.

Ammooniumsalpeeter +s 1kg

2.95
Kontsentreeritud puhas mineraalväetis. Hea väetamistulemus saavutatakse tänu väetise heale lahustuvusele. Kui taimed ei saa piisavalt lämmastikku, pidurdub nende kasv ja lehed hakkavad kolletuma. Eriti tundlikud on lämmastiku puuduse suhtes kapsad, õuna- ja ploomipuud, mustsõstrad ning muru.

Kaltsiumnitraat 1kg

2.50
Kaltsiumnitraat on kiire mõjuga unikaalne nitraatlämmastikku ja täielikult vees lahustuvat kaltsiumi sisaldav väetis kõigi kasvuhoones ja aias kasvatatavate taimede kastmisväetamiseks või lehtede kaudu väetamiseks. Kaltsium on taimerakkude ehitusmaterjal ja vajalik materjal uute rakkude moodustamiseks. Kaltsiumipuuduse tagajärjel noored lehed deformeeruvad ja on kahvatu värvusega, hiljem kuivavad. Kaltsium liigub halvasti viljadesse, tagajärjeks võib olla tomati viljatipumädanik, õunapuu kärntõbi jt haigused. Kaltsium mõjutab ka taimede haiguskindlust, lillede, marjade, köögiviljade säilivusomadusi. Eriti sobiv noortaimede väetamiseks, samuti taimede väetamiseks lõplikul kasvukohal.

Terraflex-T 0,5kg

3.90
Terraflex-T on kiirelt ja täielikult veeslahustuv kastmisväetis, mis sobib taimede pealtväetamiseks alates istikute ettekasvatamisest kuni saagikoristuseni. NPK - 15-8-25 KASUTAMINE Kasutada üksnes kindlaks tehtud vajaduse korral, mitte ületada soovitatud väetise kontsentratsiooni ja koguseid. Sobib väetamiseks kogu kasvuperioodi vältel, lisatakse kastmisvee hulka kord nädalas või igal kastmiskorral.

Kristalliin 1kg

5.30
Kiiretoimeline täisväetis, mis sobib aiataimede ja kasvuhoone­kultuuride väetamiseks. Väetis on soovitav vees lahustada ja sellega taimi kasta. Võib ka kasutada lehtede kaudu väetamiseks. Aktiveerib õitsemist ja tõstab saaki. Sisaldab kõiki taimedele vajalikke mikroelemente. Terve taim on vastupanuvõimelisem kahjuritele ja seenhaigustele. KASUTAMINE Valmistage kastmislahus, lahustades vastav kogus väetist vees. Saadud lahusega kastke aiataimi: kastmisel lahustada 10l vees igal kastmiskorral 1tl 1-2 nädala tagant kastes 3 tl. 1 supilusikatäis = 10g, 1 teelusikatäis 5g. Lehtede kaudu väetamisel 1% lahusega 2tl 1l veele. Pritsimisel vältida kuuma, päikesepaistelist ilma ja pritsida pilves ilmaga, hommikul või õhtul. Pealtväetamine: 15 g/m2. Kastmine: 1 spl väetist lahustada 10l vees. NPK - 18-18-20

Suvelillede kastmisväetis 300g

3.50

Kiiretoimeline veeslahustuv mikroelementidega täisväetis pelargoonide, surfiiniate, petuuniate, sarvkannikeste, lobeeliate, krüsanteemide, levkoide, peiulillede, leeklillede, salviate, daaliate, lõvilõugade, elulõngade, astrite, rooside, raudürtide jt toa-, rõdu-, ampli-, suve- ja püsilillede ning ilupõõsaste kastmisväetamiseks.

Sisaldab kõiki taimede kasvuks ja arenguks vajalikke põhitoitaineid sobivas vahekorras ning mikroelemente kergesti omastatavas vormis.  Kiirendab õitsemise algust ja soodustab uute õiepungade moodustamist. Väetises sisalduv magneesium ja mikroelemendid tugevdavad taimi, tagavad optimaalse kasvu ja muudavad õievärvi kirkaks. Väetises sisalduv kaalium tugevdab taimi, muudab õite lõhna intensiivsemaks ning suurendab taimede vastupanuvõimet ebasoodsate kasvutingimuste ja haiguste suhtes.

NPK - 18-18-20

KASUTAMINE

Lahustage pulber vees ja kastke taimi 1 kuhjaga mõõdulusikatäis*/5l veele kaks korda nädalas või 2 kuhjaga mõõdulusikatäit / 5l veele valmistatud lahusega üks kord nädalas. Kastmisväetamine on eriti oluline taimede õitsemise ajal.

*Ämbris on mõõdulusikas 1 kuhjaga mõõdulusikatäis väetist = 2g.

300g piisab 600l veele.

Maasika kastmisväetis 300g

3.50
Kiiretoimeline veeslahustuv mikroelementidega täisväetis maasika, vaarika, sõstarde, astelpaju, aroonia, karusmarja ja teiste marjakultuuride kastmisväetamiseks. Soodustab õitsemist ja viljumist, suurendab saaki ja pikendab viljakandmisperioodi. Väetises sisalduv kaalium kiirendab viljade küpsemist, muudab aroomi intensiivsemaks ning suurendab taimede külmakindlust ja vastupanuvõimet haiguste suhtes. NPK 6-12-36 KASUTAMINE  Lahustage pulber vees ja kastke taimi. 1 kuhjaga mõõdulusikatäis*/5l veele igakordsel kastmisel või 2 kuhjaga mõõdulusikatäit/5l veele valmistatud lahusega kaks korda nädalas.

Väetist kasutatakse kevadel ja suvel täiendväetamiseks.

Lehtede kaudu väetamisel pritsida 1% lahusega 5 kuhjaga mõõdulusikatäit 1 l veele. Pritsimisel vältida kuuma, päikesepaistelist ilma ja pritsida pilves ilmaga, hommikul või õhtul.

mbris on mõõdulusikas 1 kuhjaga mõõdulusikatäis väetist = 2g 300g piisab 600l veele.

Mustika kastmisväetis 300g

3.50
Mustika kastmisväetis on kiiretoimeline veeslahustuv mikroelementidega täisväetis mustikate ja teiste hapulembeste taimede (metsamarjad, rododendronid, mägimännid, kanarbikud jt) kastmisväetamiseks. Aitab hoida mustikataimede kasvunõuetele vajalikku pinnase pH taset, soodustab õitsemist ja viljumist, suurendab saaki ning pikendab viljakandmisperioodi. Väetises sisalduv kaalium kiirendab viljade küpsemist, muudab aroomi intensiivsemaks ning suurendab taimede külmakindlust ja vastupanuvõimet haiguste suhtes. NPK - 15-5-30 KASUTAMINE Lahustage pulber vees ja kastke taimi 2 kuhjaga mõõdulusikatäit*/5 l veele valmistatud lahusega üks kord nädalas. Väetist on soovitatav kasutada taimede õitsemisest saagikorje alguseni. *Ämbris on mõõdulusikas 1 kuhjaga mõõdulusikatäis väetist = 2 g. 300 g piisab 600 l kastmisvee valmistamiseks.