Näitan kõiki 7 tulemust

Looduslik väetisepulk 30tk/pk

2.40
Kekkilä Väetisepulk  on looduslik pikatoimeline universaalne väetis kõigile taimedele. Tasakaalustatud toitainete koostis ja looduslikud mikroelemendid tagavad nii kasvu kui ka rikkaliku õitsemise ja saagi. Mugavaid väetisepulki on lihtne kasutada. Väetisepulk vabastab toitained ühtlaselt kuni kolme kuu vältel.
NPK 5-1-4

Tomati väetisepulgad 10tk/pk

1.60
Toitained on aeglaselt lahustuvas vormis, mis võimaldab taimedel neid omastada järk-järgult vastavalt vajadusele. Seega ei ole karta üleväetamise ohtu. Tomatitaimed vajavad kasvuks viljakat vett läbilaskvat mulda, palju valgust, soojust ja toitaineid. Väetisepulgad tagavad tomatitaimedele tasakaalustatud toitainete taseme mullas mitmeks kuuks. Tulemuseks on rikkalik ja maitsev saak. Kasvu ajal eemaldada lehekaenlatest tulevad külgvõrsed. Mõjuaeg 3 kuud.

Toa- ja rõdulillede väetisepulgad 20tk/pk

1.96
Toitained on aeglaselt lahustuvas vormis, mis võimaldab taimedel neid omastada järk-järgult vastavalt vajadusele. Seega ei ole karta üleväetamise ohtu. Toitainete tasakaalustatud vahekord väetises tõstab taimede vastupanuvõimet kahjuritele ja haigustele ning annab neile erksa värvi. Mõjuaeg 3 kuud.

Amplitaimede ja rõdulillede väetisepulgad 10tk/pk

1.96
Kvaliteetsed väetisepulgad amplites ja rõdukastides kasvavate suvelillede väetamiseks. Toitained on aeglaselt lahustuvas vormis, mis võimaldab taimedel neid omastada järk-järgult vastavalt vajadusele. Toitainete tasakaalustatud vahekord väetises tõstab taimede vastupanuvõimet kahjuritele ja halgustele ning annab õitele erksa värvi. Mõjuaeg 3 kuud.

Roosi väetisepulgad 20tk/pk

2.00
Kvaliteetsed väetisepulgad kõikide roosiliikide (nt vääris-, põõsas-, peenra-, või ronirooside) väetamiseks. Väetisepulgad stimuleerivad rooside kasvu ja õigepungade teket. Mõjuaeg 3 kuud.

Universaalsed väetisepulgad 50tk/pk

1.70
Pikaajaline toime kuni 3 kuud.
  • Tasakaalustatud toitainete kombinisatsioon kõikide roheliste ja õitsvate taimede jaoks
  • Tagab taimele pikaajalise toite vastavalt vajadusele (kuni 3 kuud)
  • Taimed omastavad pulkadest ajapikku toitaineid - see tagab jõulise kasvu ja rikkaliku õitsemise

Roheliste taimede väetisepulgad 30tk/pk

1.30
Pikaajaline toime kuni 3 kuud.
  • Tasakaalustatud toitainete kombinatsioon palmide ja kõikide muude roheliste toataimede jaoks
  • Tagab taimede pikaajalise toite vastavalt vajadusele (kuni 3 kuud)
  • Taimed omastavad pulkadest ajapikku toitaineid - see tagab jõulise kasvu