Näitan kõiki 8 tulemust

Väetisepulgad orhideele

1.60
Pikaajalise toimega väetisepulgad, toimivad kuni 90 päeva. Väetisepulgad sisaldavad just orhideedele mõeldud väetise kogust ja aitavad taimedel rikkalikult õitseda pikema aja jooksul. Lihtsalt pane vajalik kogus pulki poti sisse ja kasta taimed vastavalt vajadusele.

Väetisepulgad rohelistele ja õitsvatele taimedele

1.30
Pikatoimelised väetisepulgad, toimeaeg 6 nädalat. Tagab taimedele piisava toitumise, mõjutab nende kasvu ja arengut. Soodustab pungade moodustumist, annab õisikutele erksad ja rikkalikud värvid, pikendab õitsemise aega. Sisaldab kõiki vajalikke komponente, mis sobivad enamiku taimede jaoks. 50tk/pk

Maraton väetisetabletid pikaajalised 10graanulit

3.90
Maraton tablettidega väetad lilli lihtsalt ja kiirelt - doseerimine on täpne ja kestus pikaajaline. Mõjuaeg 5-6 kuud. Toitained vabanevad graanulitest igapäevaselt, muutes taimed tugevaks ja kauniks. Graanulite kestad lagunevad looduses täielikult kahjustamata keskkonda. NPK 14-8-11. Pakis 75g (10 graanulit)

Looduslik väetisepulk 30tk/pk

2.40
Kekkilä Väetisepulk  on looduslik pikatoimeline universaalne väetis kõigile taimedele. Tasakaalustatud toitainete koostis ja looduslikud mikroelemendid tagavad nii kasvu kui ka rikkaliku õitsemise ja saagi. Mugavaid väetisepulki on lihtne kasutada. Väetisepulk vabastab toitained ühtlaselt kuni kolme kuu vältel.
NPK 5-1-4

Väetisepulgad toa-ja rõdulilledele

1.95
Toitained on aeglaselt lahustuvas vormis, mis võimaldab taimedel neid omastada järk-järgult vastavalt vajadusele. Seega ei ole karta üleväetamise ohtu. Toitainete tasakaalustatud vahekord väetises tõstab taimede vastupanuvõimet kahjuritele ja haigustele ning annab neile erksa värvi. Mõjuaeg 3 kuud.

Väetisepulgad ampli-ja rõdulilledele

2.10
Kvaliteetsed väetisepulgad amplites ja rõdukastides kasvavate suvelillede väetamiseks. Toitained on aeglaselt lahustuvas vormis, mis võimaldab taimedel neid omastada järk-järgult vastavalt vajadusele. Toitainete tasakaalustatud vahekord väetises tõstab taimede vastupanuvõimet kahjuritele ja halgustele ning annab õitele erksa värvi. Mõjuaeg 3 kuud.

Väetisepulgad 50tk/pk ASB

1.70
Pikaajaline toime kuni 3 kuud.
  • Tasakaalustatud toitainete kombinisatsioon kõikide roheliste ja õitsvate taimede jaoks
  • Tagab taimele pikaajalise toite vastavalt vajadusele (kuni 3 kuud)
  • Taimed omastavad pulkadest ajapikku toitaineid - see tagab jõulise kasvu ja rikkaliku õitsemise

Väetisepulgad rohelistele taimedele 30tk/pk

1.50
Pikaajaline toime kuni 3 kuud.
  • Tasakaalustatud toitainete kombinatsioon palmide ja kõikide muude roheliste toataimede jaoks
  • Tagab taimede pikaajalise toite vastavalt vajadusele (kuni 3 kuud)
  • Taimed omastavad pulkadest ajapikku toitaineid - see tagab jõulise kasvu