Näitan 1–12 tulemust 16-st

Kanakaka 25L

17.90
COMPOST KANAKAKA on valmistatud puhtast kanasõnnikust ja orgaanikast, mida on mugav ja lihtne kasutada. Kanasõnnik on kõige toitaineterikkam orgaaniline väetis, peale makroelementide sisaldab veel hulgaliselt taimekasvuks vajalikke mikroelemente, mis kõige enam vastab taimede toitainete vajadusele. COMPOST KANAKAKA kasutusala on suur ja hõlmab kõiki põllu- ja aiakultuure. Väetis ei sisalda taimekasvuks kahjulikke aineid ega keemilisi lisandeid.

Kanakaka 10L

7.50
COMPOST KANAKAKA on valmistatud puhtast kanasõnnikust ja orgaanikast, mida on mugav ja lihtne kasutada. Kanasõnnik on kõige toitaineterikkam orgaaniline väetis, peale makroelementide sisaldab veel hulgaliselt taimekasvuks vajalikke mikroelemente, mis kõige enam vastab taimede toitainete vajadusele. COMPOST KANAKAKA kasutusala on suur ja hõlmab kõiki põllu- ja aiakultuure. Väetis ei sisalda taimekasvuks kahjulikke aineid ega keemilisi lisandeid.

Hobusesõnniku väetis 10L

10.50
Hobusesõnniku väetis on kompostitud hobusesõnnikust valmistatud hügieenne maheväetis. Väetis on kuivatatud ja graanuliteks vormitud, mistõttu on seda hõlbus ja puhas käsitseda. Hobusesõnnikuväetis sisaldab kõiki taimede jaoks vajalikke põhi- ja mikroelemente nende looduslikul kujul. Väetise kasutamine suurendab mulla huumusesisaldust ja annab toitu ka pinnase kasulikele mikroorganismidele ja vihmaussidele.

Vermikompost 10L

9.90
Vermikompost kiirendab taimede juurdumist. Parandab taimede kasvu ja intensiivistab õitsemist ning suurendab saaki ja lühendab selle küpsemise aegu.

Kalajahu 1L Workshop

4.50
Kalajahu on orgaaniline väetis, mis sisaldab ainult looduslike elemente, see sobib kõikidele taimedele. Kalajahu sisaldab mikro- ja makroelemente, mis on vajalikud taimede kasvuks ja arenguks. Tagab õitsemise ja viljumise ning suure saagikuse. Kalajahu rikastab mulda kasulike bakterite ja mikroorganismidega ning parandab mulla struktuuri. Orgaaniline kalajahu väetis on keskkonna sõbralik.

Veganväetis 3L

5.20
Veganväetis (uba, hernes, kikerhernes, lääts, soja) on hügieenne loodustoode. Seda on lihtne kasutada ning veganväetis on ohutu loomadele ja inimestele. Veganväetis sisaldab üksnes taimse päritoluga orgaanilist ainet ja on vaba igasugustest loomsetest valkudest. NPK 4-4-4

Tomati veganväetis 3L

5.20
Orgaaniline veganväetis 4-4-4 Veganväetis tomatile on hügieenne loodustoode. Seda on lihtne kasutada ning veganväetis on ohutu loomadele ja inimestele. Veganväetis sisaldab üksnes taimse päritoluga orgaanilist ainet ja on vaba igasugustest loomsetest valkudest. Orgaanilises veganväetises enamik toiteelemente on taimedele omastatavad kogu kasvuperioodi jooksul. Orgaaniline veganväetis on huumuse tekkeks asendamatu, kuna see on sobivaks elukeskkonnaks mulla mikroorganismidele. Mikroorganismid omakorda vabastavad taimede jaoks kättesaamatut lahustumatut kaaliumi ja fosforit. Orgaanilised väetised on taastuva päritoluga, biolagunevad, keskkonnasõbralikud ja aitavad kaasa toitainete ringlusele. See väetis ei kahjusta põhjavett, on aeglase toimega ja ei põleta taimi ning toimib 4 kuud

Bio-kondijahu väetis 1L

5.20
Bio kondijahu väetis on hügieene loodus toode mahepõllumajanduslikuks tootmiseks.
Sisaldab ainult toorainet, mis on lubatud EÜ määrusega mahepõllumajanduses. Bio kondijahu
väetis on hügieene loodus toode seda on lihtne kasutada. Kondijahu on kõige väärtuslikum
aeglaselt vabaneva orgaanilise fosfori allikas. Fosfor tagab viljade, sibulate/mugulate, juurte
moodustumise ja see annab rikkaliku õitsemise ja suure saagikuse. Samuti paraneb
köögiviljade maitse ja keemiline koostis ning suureneb puuviljade suhkrusisaldus. Fosfor
kiirendab märgatavalt viljade valmimist. Kondijahu soodustab taimede  rakkudes veesäilitamise
võimet, suurendades sellega taimede vastupidavust põuale ja madalatele temperatuuridele.

Kasvustart kurgile 1L

3.40
Kasvu-Start II sobib kurgile lisa toitainete andmiseks. Esimene pealtväetamine toimub 15...20
päeva peale kurgitaimede kasvukohale istutamist. Uus väetamine järgneb eelmiselt 7...10
päeva järel.. Viljade moodustamise aegu andke ka Kasvu-Start III. Saagiperioodil võib Kasvu-
Start II anda isegi 2 korda nädalas. Kasutada märtsist augustini vastavalt vajadusele.

Vermikompost 1L

3.90
Vermikompost kiirendab  taimede juurdumist. Parandab taimede kasvu ja intensiivistab õitsemist ning suurendab saaki ja lühendab selle küpsemise aegu.

Kaaliumseep+osi ekstrakt 250ml

5.60
Aiaseep-osi ekstrakt on valmistatud kõige puhtamatest toorainetest. Nii saab seda edukalt kasutada tööriistade, kasvuhoonete, kastide, pottide puhastamisel, kartmata taimi või keskkonda kahjustada. Osi on tõhus fungitsiid jahukaste, ebajahukaste, seenahaiguste nagu roosteseened ja nõgiseened tõrjeks ning pidurdab ka roosteliste levikut. Mõjub kahjulikult lehetäidele ja punasele kedriklestale, tõstab taimede stressitaluvust. Kaaliumseep on suurepärane abiaine (parandab preparaadi bioloogilist efektiivsust - toode kleepub paremini taimelehtedele, seega kasutame kavandatud efekti saavutamiseks vähem preparaati).

Kaaliumseep+osi+nõges ekstrakt 250ml

5.60
Aiaseep+osi ja nõgese ekstrakt on valmistatud kõige puhtamatest toorainetest. Nii saab seda edukalt
kasutada tööriistade, kasvuhoonete, kastide, pottide puhastamisel, kartmata taimi või keskkonnda
kahjustada. Osi on tõhus fungitsiid jahukaste, ebajahukaste, seenhaiguste nagu roosteseened ja
nõgiseened tõrjeks ning pidurdab ka roosteliste levikut. Mõjub kahjulikult lehetäidele ja punasele
kedriklesta, tõstab taimede stressitaluvust. Nõges tõrjub kärntõve, tahmlaiksust ja lehetäisid,
ripslasi, rohulutikaid, tirte, lehekirppe ja kedriklesta. Lisaks on leheväetise efektiga. Kaaliumseep on
suurepärane abiaine  (parandab preparaadi bioloogilist efektiivsust - toode kleepub paremini
taimelehtedele, seega kasutame kavandatud efekti saavutamiseks vähem preparaati).