Näitan 1–12 tulemust 15-st

Maraton väetisetabletid pikaajalised 10graanulit

3.90
Maraton tablettidega väetad lilli lihtsalt ja kiirelt - doseerimine on täpne ja kestus pikaajaline. Mõjuaeg 5-6 kuud. Toitained vabanevad graanulitest igapäevaselt, muutes taimed tugevaks ja kauniks. Graanulite kestad lagunevad looduses täielikult kahjustamata keskkonda. NPK 14-8-11. Pakis 75g (10 graanulit)

Rukkilill Ball mix Hort.

1.05
Üheaastane kiirekasvuline lill. Lihtne kasvatada, külva otse kasvukohale. Kaunima mulje jätab hajuskülv. Kuni 70cm kõrgune. Pakis 180s

Redis ‘Rudolf’

1.80
Redis Rudolf on varajane ümar redisesort. Keskmise suurusega, ühtlased punased juurviljad. Madalad väikesed pealsed. Sobib hästi varakevadiseks külviks. Pakis 500s

Kurk ‘Profi’ F1 15seemet

2.70
Varajane, iseviljuv, mõruainevaba hübriidsort nii avamaale kui ka kasvuhoonesse. Viljad siledakoorelised, tugeva struktuuriga, väikese seemnekambriga. Ei kasva kiirelt üle. Sobib hästi konserveerimiseks. Pakis 15s

Tomat ‘Red Cherry’ Hort.

1.80
Varajane, kõrgekasvuline, saagikas kirsstomati sort. Viljad väga hea maitsega, väikesed, ümarad. Pikas kobaras tomatid kaaluga 15-20g. Pakis 670s

Sipelga söödatoos

2.50
Kõrge atraktiivsusega peibutussööt mustade sipelgate tõrjumiseks siseruumides, rõdul ja terassil. Sööt mõjub sipelgate närvisüsteemile, see viiakse pessa, hävitades nii kogu koloonia. Toimib 6-8 nädala jooksul.

Sipelgapulber 600g Horticom

11.50
Sipelgapulber Horticom on täpne, kiire ja põhjalik. Sipelgapulber on kastmis- ja puistematerjal sipelgate sihipäraseks tõrjeks hoonetes, teedel ja terrassidel. Sipelgapulbrile on lisatud rohkem suhkrut, mis muudab selle sipelgatele väga atraktiivseks. Kontaktmürk kahjustab sipelgate närvisüsteemi, tänu millele saavutate kiirelt soovitud tulemuse. KASUTAMINE Puistamine: vahendit raputada sipelgate käiguradadele ja muudele pindadele, kus putukad liiguvad. Põhjalikuks ja kiireks toimeks piisab umbes 10g/m2. Kastmine: 10g sipelgapulbrit segada 1L veega. Vedelik valada kohe pärast valmissegamist eelnevalt avatud pesadesse, pinnasepragudesse jm. Vältimaks pulbri settimist tuleb lahust valamise ajal segada. Põhjalikuks ja kiireks toimeks piisab umbes 1L/m2. Korrake töötlemist vastavalt vajadusele.

Vasksulfaat 300g

5.20
Vasel on väga tähtis roll fotosünteesis ja taime varre tugevuse jaoks ligniini sünteesil, ennetab ja leevendab vasevaegust taimedel. Vask tugevdab õietolmu elujõudu ja viljakust ehk suurendab taime saaki. Kui vasepuuduses taimi väetada vasksulfaadiga, muutuvad nad tugevamaks, vastupidavamaks ebasoodsate kasvutingimuste ja haiguste (laikpõletikud, mädanikud jt) suhtes. Vasepuuduses taime võrsed deformeeruvad, noored taimed aga peaaegu ei kasva, taimed muutuvad õrnaks, saak on väike, lehed langevad maha. KASUTAMINE Kasutatakse kui mullas ning viljapuudel, marjapõõsastel ja köögiviljadel, eriti tomat ja kurk, on vase puudus - pritsides või kastes. Köögiviljataimede mikroelementväetamiseks kasvuhoonetes ja õues 40g/10l vett. Viljapuude, marjapõõsaste ja dekoratiivtaimede pritsimiseks - viljapuud, marjapõõsad enne pungade puhkemist ja/või hilissügisel pärast saagi koristamist, et taimed muutuksid tugevamaks ebasoodsate kasvutingimuste ja haiguste suhtes 100g/10l vett. NB! Pritsimis- või kastmislahust valmistades mitte kasutada metallanumat ja metall-lusikat. Kasutada lahuse valmistamisel plastist segamisanumat ja plastist/puidust segajat.  

Sambliku-septik kontsentraat 1L

9.90
Sambla-septik kontsentraat aitab pidurdada sambla kasvu. Sammal kahjustab kõiki pindu, kus ta kasvab. Lihtsalt sambla eemaldamisest ei piisa, kuna sammal taastub kiiresti. Sambla kasvu pidurdamiseks on hea kasutada Sambla-Septik kontsentraati, millega saab tõrjuda samblaid, samblikuid ja vetikaid aastateks. Sobivad kasutuskohad on katused, fassaadid, trepid, vundamendid, kõnnitee plaadid, hauakivid ja piirded, skulptuurid, puittalad jne. Ei sobi kasutamiseks murudes, kahjustab taimi. Ruberoidkatuse korral kasutada toodet ilusa ilmaga ning kuivanud sammalt mitte eemaldada mehaaniliselt. KASUTAMINE 1l töölahust kulub 4m2 kohta. 1 liitrist sambla-septik kontsentraadist jätkub 15-20m2 töötluseks. Võib kasutada kõikidel pindadel, välja arvatud murul, kuna kahjustab taimi. Töö tegemiseks tuleb valida soe ja kuiv ilm. Ideaalis ei tohiks paksu sammalt katusel olla. Kui sammal on siiski arenenud, tuleb suured samblatükid enne pritsimist eemaldada. Tööd lihtsustab survepesuri kasutamine. Pritsimislahuse valmistamiseks kulub - 1 osa sambla-septikut ja 2-4 osa vett, mis sõltub samblakasvu tugevusest. Vahend kantakse pinnale aiapritsi või pintsli abil. Pärast töötlust ei tohi vähemalt 6 tundi vihma sadada. Sammalde, samblike ja vetikate kasv lakkab koheselt ja need hävivad täielikult 1-2 nädala jooksul ning hiljem võib kuivanud samblikud ja samblad pinnalt maha pühkida. Sambla aktiivse kasvu vältimiseks teha sambla tõrjet iga 3...4 aasta tagant.

Kasvuhoone-keldri septik 1L

23.50
Kasvuhoone-keldri septikus on kombineeritud erinevate desinfitseerivate toimeainete koosmõju. Tootel on pindaktiivsed omadused, mis suurendavad toimeainete omavahelist efektiivsust. Kasvuhoone-Keldri Septik toime seisneb selles, et preparaat kahjustab mikroorganismide rakukesti ja need hävivad. 100m2 pinna pritsimiseks valmistada 3-10l töölahus. Siledatel pindadel, nt klaas, on kulunorm väiksem, poorsetel aga suurem. Kasvuhoonetes on soovitav desinfitseerida enne istutamist ja/või peale saagi koristust. Kui pritsimisvedelik on sattunud mullale, võib taimed istutada 5 päeva pärast. Selle aja jooksul laguneb preparaat täielikult. Kasvuajal võib pindu ettevaatlikult lapiga pühkida, et vältida preparaadi sattumist taimedele. Tõhusus sõltub töötlemise kvaliteedist, pritsimisel peab saama kaetud kogu pind. Parima tulemuse saavutamiseks viia desinfektsioon läbi kuiva ilmaga, et tagada ruumi kiire kuivamine. Püsiv kõrge niiskus vähendab preparaadi toimet ja mikroorganismide kasv võib taastuda.