Näitan 1–12 tulemust 16-st

Maraton väetisetabletid

3.90
Maraton tablettidega väetad lilli lihtsalt ja kiirelt - doseerimine on täpne ja kestus pikaajaline. Mõjuaeg 5-6 kuud. Toitained vabanevad graanulitest igapäevaselt, muutes taimed tugevaks ja kauniks. Graanulite kestad lagunevad looduses täielikult kahjustamata keskkonda. NPK 14-8-11. Pakis 75g (10 graanulit)

Redis ‘Rudolf’

1.30
Redis Rudolf on varajane ümar redisesort. Keskmise suurusega, ühtlased punased juurviljad. Madalad väikesed pealsed. Sobib hästi varakevadiseks külviks. Pakis 500s

Kurk ‘Profi’ F1 15seemet

2.70
Varajane, iseviljuv, mõruainevaba hübriidsort nii avamaale kui ka kasvuhoonesse. Viljad siledakoorelised, tugeva struktuuriga, väikese seemnekambriga. Ei kasva kiirelt üle. Sobib hästi konserveerimiseks. Pakis 15s

Kurk ‘Beth Alpha’ Hort.

0.80
Varajane, väga saagikas poolpikk hübriidsort. Salatikurk nii avamaale kui ka kasvuhoonesse. Siledakooreline, vili 16-18cm, väikese seemnekambriga, mõruainevaba. Taim tugeva kasvuga, saagikas ka kehvemates tingimustes ja vastupidav haigustele. Sobib ka marineerimiseks.

Tomat ‘Red Cherry’ Hort.

1.30
Varajane, kõrgekasvuline, saagikas kirsstomati sort. Viljad väga hea maitsega, väikesed, ümarad. Pikas kobaras tomatid kaaluga 15-20g. Pakis 670s

Kookosmulla istutuskott

6.90
Ilusa munakivimustriga Jiffy DecoGro kasvukott rõõmustab ilmselt eelkõige neid, kel on plaanis rajada rõdule või terrassile väike taimeaed. Moodsas kasvukotis võid ette kasvatada köögivilja- ja suvelilletaimi, siia võib istutada tomatid, paprikad, kurgid, aedsalati, sibulad jne, samuti maitsetaimi ja suvelilli. Pakendis on kuiv kokkupressitud kookoskiud. Dekoratiivset kott-peenart on väga lihtne kasutada. Lõika kotil märgitud punktiiri järgi välja istutusavad ja vala kookosplokile vett. Kookoskiud hakkab silmanähtavalt paisuma ja täidab kiiresti kogu ümbrise. Vett kulub umbes 8 liitrit. Nagu imeväel on kolmeliitrise mahuga kõvast plokist saanud 20 liitrit mõnusat kohevat substraati. Kui see tundub kuivavõitu, vala vett veel juurde, et kookosmuld saaks põhjalikult niiskeks. Ja nüüd saadki hakata külvama või istutama. Kookosmulda (pH 5,5 ̶ 6,5) on segatud aeglaselt lahustuvat startväetist. Kui taimed on suuremaks kasvanud, vajavad köögivili ja suvelilled kindlasti lisaväetist. Ära kasta kott-peenart üle! Samuti ära lase kookosmullal mitte kunagi läbi kuivada.  Kasvukotti saad rajada väikese maitsetaimeaia või mugavalt ette kasvatada ka köögivilja- ja suvelilletaimi.

Turbapott 10 x 8cm 10tk/pk

1.80
Turbapott Jiffy on ümar pott mõõtudega 10x8cm. Kokkupressitud turba ja puidumass. 100% biolagunev, sertifitseeritud orgaanilise põllumajanduse tarvis. Noortaim istutada koos potiga kasvukohale. Taime juured kasvavad kergelt läbi poti.

Sipelga söödatoos

2.50
Kõrge atraktiivsusega peibutussööt mustade sipelgate tõrjumiseks siseruumides, rõdul ja terassil. Sööt mõjub sipelgate närvisüsteemile, see viiakse pessa, hävitades nii kogu koloonia. Toimib 6-8 nädala jooksul.

Vasksulfaat 300g

4.70
Vasel on väga tähtis roll fotosünteesis ja taime varre tugevuse jaoks ligniini sünteesil, ennetab ja leevendab vasevaegust taimedel. Vask tugevdab õietolmu elujõudu ja viljakust ehk suurendab taime saaki. Kui vasepuuduses taimi väetada vasksulfaadiga, muutuvad nad tugevamaks, vastupidavamaks ebasoodsate kasvutingimuste ja haiguste (laikpõletikud, mädanikud jt) suhtes. Vasepuuduses taime võrsed deformeeruvad, noored taimed aga peaaegu ei kasva, taimed muutuvad õrnaks, saak on väike, lehed langevad maha. KASUTAMINE Kasutatakse kui mullas ning viljapuudel, marjapõõsastel ja köögiviljadel, eriti tomat ja kurk, on vase puudus - pritsides või kastes. Köögiviljataimede mikroelementväetamiseks kasvuhoonetes ja õues 40g/10l vett. Viljapuude, marjapõõsaste ja dekoratiivtaimede pritsimiseks - viljapuud, marjapõõsad enne pungade puhkemist ja/või hilissügisel pärast saagi koristamist, et taimed muutuksid tugevamaks ebasoodsate kasvutingimuste ja haiguste suhtes 100g/10l vett. NB! Pritsimis- või kastmislahust valmistades mitte kasutada metallanumat ja metall-lusikat. Kasutada lahuse valmistamisel plastist segamisanumat ja plastist/puidust segajat.  

Sambliku-septik konsentraat 500ml

5.90
Sambliku-septik spray aitab pidurdada sambla kasvu. Sammal kahjustab kõiki pindu, kus ta kasvab. Sambla mehaanilisest eemaldamisest ei piisa, kuna sammal taastub kiiresti. Sambla kasvu pidurdamiseks on hea kasutada Sambla-Septik kontsentraati, mis sobib kasutamiseks vundamendil, kivist treppidel, hauapiiretel ja – kividel, skulptuuridel, kõnnitee plaatidel, puitaedadel, ja katuse puhastamisel. Eemaldab samblikuid ja vetikaid aastateks.