Näitan kõiki 12 tulemust

Aiakäärid Felco 300

18.90
Puhas lõige. Korje- ja lõikekäärid. Lõiketera on roostevabast terasest.

Hooldusvahend Felco 990 määre

9.50
Puhastab, õlitab ja kaitseb rooste eest. Kaitseb näpujälgede ja tolmu eest. Oksakääride ja kaablikääride hooldamiseks. Lenduvate orgaaniliste ühendite vaba (LOÜ). Maht: 56ml

Teritaja

23.90
Mitmeotstarbeline tööriistade teritaja karastatud terasest ja kaetud teemantkattega. Kasutamiseks oksakääride ja kaablikääride teravustamiseks.

Aiakäärid Felco 16 vasakukäelisele

49.90
Kõrgeim töökindlus-ergonoomiline-kompaktne-vasakukäelistele Kerged ja kompaktsed oksakäärid vasakukäelistele. Sobilikud keskmise suurusega käele. Kaardus lõiketera. Sobivad nii ühe kui ka kahe käega lõikamiseks.

Aiakäärid Felco 160 L

35.00
Aiakäärid 25mm suurele käele Mudel suurele käele Kerge, ideaalne suurele käele. Kaardus lõiketer

Roosikäärid Felco 100

59.90
Rooside lõikamiseks ja korjamiseks. Alumiimiumist lõiketeradega oksakäärid rooside lõikamiseks. Pärast lõikamist jäävad käärid roosivart hoidma kergendades roosikasvanduses korjamistöid. Lõikepead saab seadistada poolavatud asetusse.

Oksakäärid Felco 160S

33.50
Mudel väikesele käele Kerge ja kompaktne. Ideaalne väikesele ja keskmise suurusega käele. Kaardus lõiketera.

Aiakäärid universaalsed Felco CP

43.00
Universaalsed lõikekäärid Kompaktne lõikur võrgu, traatvõrgu, naha, pleki, plastiku, paberi, pakendite, rihmade ja traadi lõikamiseks.

Pooke- ja silmastamisnuga 3.90 60

13.00
Pooke- ja silmatamisnuga Felco on väike ja vastupidav ning sirge lõiketeraga, mis on otsast veidi kõverdatud. Noa tera on valmistatud roostevabast terasest ja avamissälk on tera ühel küljel. Toode on mõeldud paremakäelistele. Sobilik viljapuude, rooside ja viinapuude pookimistöödeks.

Universaalne nuga Felco

20.90
  • Uuenduslik, ergonoomiline nuga
  • Tugev tera on valmistatud 440 AISI roostevabast terasest
  • Lihtne avada nii paremakäelistele kui vasakukäelistele
  • Kompaktne disain, kindel terasest konstruktsioon
  • Pehme, kriimustuskindel käepide

Hooldusvahend Felco 980 pihusti

11.90
Hooldusvahend Felco 980 on mõeldud tööriistade puhastamiseks, õlitamiseks ja kaitsmiseks. Puhastusvahend on kiiresti biolagunev. See on spetsiaalselt välja töötatud aia- ja tööriistade puhastamiseks ja määrimiseks. Felco universaalne spray kaitseb kõiki metallist tööriistu püsivalt korrosiooni eest ja tekitab neile tõhusa veekindla katte.

Pooke- ja oksastamisnuga 3.90 20

25.90
Pooke- ja oksastamisnuga Felco 3.90 20 on ette nähtud täitma kõiki silmastamis- ja pookimistöid aedades ja kasvandustes. Sobivad kasutamiseks ka lillepoodides kimpude valmistamise. Väikese ja vastupidava sirge lõiketeraga silmastamis- ja pookimisnuga sirge lõiketeraga, mis on otsast veidi kõverdatud. Noa tera on valmistatud roostevabast terasest ja avamissälk on tera ühel küljel. Paremakäelistele, 57mm lõiketeraga. Mitmeotstarbeline nuga, mis sobib punumistöödeks kui ka erinevateks pookimistöödeks. Noa pikkus on 10cm ja kaal 55g.