Näitan kõiki 9 tulemust

Hooldusvahend Felco 990 määre

9.50
Puhastab, õlitab ja kaitseb rooste eest. Kaitseb näpujälgede ja tolmu eest. Oksakääride ja kaablikääride hooldamiseks. Lenduvate orgaaniliste ühendite vaba (LOÜ). Maht: 56ml

Aiakäärid Felco 16 väikesele käele

69.00
Kõrgeim töökindlus-ergonoomiline-kompaktne-vasakukäelistele Kerged ja kompaktsed oksakäärid vasakukäelistele. Sobilikud keskmise suurusega käele. Kaardus lõiketera. Sobivad nii ühe kui ka kahe käega lõikamiseks.

Aiakäärid 25mm suurele käele

35.00
Aiakäärid 25mm suurele käele Mudel suurele käele Kerge, ideaalne suurele käele. Kaardus lõiketer

Oksakäärid 20mm Felco

33.50
Mudel väikesele käele Kerge ja kompaktne. Ideaalne väikesele ja keskmise suurusega käele. Kaardus lõiketera.

Aiakäärid universaalsed Felco

43.00
Universaalsed lõikekäärid Kompaktne lõikur võrgu, traatvõrgu, naha, pleki, plastiku, paberi, pakendite, rihmade ja traadi lõikamiseks.

Pooke- ja silmastamisnuga 3.90 60

13.00
Pooke- ja silmatamisnuga Felco on väike ja vastupidav ning sirge lõiketeraga, mis on otsast veidi kõverdatud. Noa tera on valmistatud roostevabast terasest ja avamissälk on tera ühel küljel. Toode on mõeldud paremakäelistele. Sobilik viljapuude, rooside ja viinapuude pookimistöödeks.

Universaalne nuga Felco

20.90
  • Uuenduslik, ergonoomiline nuga
  • Tugev tera on valmistatud 440 AISI roostevabast terasest
  • Lihtne avada nii paremakäelistele kui vasakukäelistele
  • Kompaktne disain, kindel terasest konstruktsioon
  • Pehme, kriimustuskindel käepide

Hooldusvahend Felco 980 pihusti

17.90
Hooldusvahend Felco 980 on mõeldud tööriistade puhastamiseks, õlitamiseks ja kaitsmiseks. Puhastusvahend on kiiresti biolagunev. See on spetsiaalselt välja töötatud aia- ja tööriistade puhastamiseks ja määrimiseks. Felco universaalne spray kaitseb kõiki metallist tööriistu püsivalt korrosiooni eest ja tekitab neile tõhusa veekindla katte.

Lilleseade käärid Felco 310

26.00
FELCO korje- ja lõikekäärid on mõeldud viinamarjade, lillede ja puuviljade korjamiseks ning okste ja võrsete kärpimiseks. Need väikesed ja väga kerged käärid on roostevabast terasest. Käärid on mugavad, kergesti käsitletavad ja vastupidavad (toodetud Itaalias). Kahe pikema lõiketeraga lõikekäärid, mis tagab kerge ligipääsetavuse viinamarjadele.