Näitan kõiki 9 tulemust

Aiakäärid Felco 300

18.90
Puhas lõige. Korje- ja lõikekäärid. Lõiketera on roostevabast terasest.

Hooldusvahend Felco 990 määre

9.50
Puhastab, õlitab ja kaitseb rooste eest. Kaitseb näpujälgede ja tolmu eest. Oksakääride ja kaablikääride hooldamiseks. Lenduvate orgaaniliste ühendite vaba (LOÜ). Maht: 56ml

Teemantluisk

23.90
Mitmeotstarbeline tööriistade teritaja karastatud terasest ja kaetud teemantkattega. Kasutamiseks oksakääride ja kaablikääride teravustamiseks.

Aiakäärid 25mm suurele käele

35.00
Aiakäärid 25mm suurele käele Mudel suurele käele Kerge, ideaalne suurele käele. Kaardus lõiketer

Aiakäärid universaalsed Felco

43.00
Universaalsed lõikekäärid Kompaktne lõikur võrgu, traatvõrgu, naha, pleki, plastiku, paberi, pakendite, rihmade ja traadi lõikamiseks.

Pooke- ja silmastamisnuga 3.90 60

13.00
Pooke- ja silmatamisnuga Felco on väike ja vastupidav ning sirge lõiketeraga, mis on otsast veidi kõverdatud. Noa tera on valmistatud roostevabast terasest ja avamissälk on tera ühel küljel. Toode on mõeldud paremakäelistele. Sobilik viljapuude, rooside ja viinapuude pookimistöödeks.

Universaalne nuga Felco

20.90
  • Uuenduslik, ergonoomiline nuga
  • Tugev tera on valmistatud 440 AISI roostevabast terasest
  • Lihtne avada nii paremakäelistele kui vasakukäelistele
  • Kompaktne disain, kindel terasest konstruktsioon
  • Pehme, kriimustuskindel käepide

Pooke- ja oksastamisnuga 3.90 20

25.90
Pooke- ja oksastamisnuga Felco 3.90 20 on ette nähtud täitma kõiki silmastamis- ja pookimistöid aedades ja kasvandustes. Sobivad kasutamiseks ka lillepoodides kimpude valmistamise. Väikese ja vastupidava sirge lõiketeraga silmastamis- ja pookimisnuga sirge lõiketeraga, mis on otsast veidi kõverdatud. Noa tera on valmistatud roostevabast terasest ja avamissälk on tera ühel küljel. Paremakäelistele, 57mm lõiketeraga. Mitmeotstarbeline nuga, mis sobib punumistöödeks kui ka erinevateks pookimistöödeks. Noa pikkus on 10cm ja kaal 55g.

Lilleseade käärid Felco 310

26.00
FELCO korje- ja lõikekäärid on mõeldud viinamarjade, lillede ja puuviljade korjamiseks ning okste ja võrsete kärpimiseks. Need väikesed ja väga kerged käärid on roostevabast terasest. Käärid on mugavad, kergesti käsitletavad ja vastupidavad (toodetud Itaalias). Kahe pikema lõiketeraga lõikekäärid, mis tagab kerge ligipääsetavuse viinamarjadele.