Näitan kõiki 6 tulemust

Lehetäi taimekaitsevahend Arox 200ml

5.70
Lehetäide spray Arox on looduslik vahend lehetäide tõrjeks. Sisalab kaaliumisoola, mis on keskkonnale ohutu, kuid tõrjub lehetäisid. Lehetäide tõhusaks tõrjeks tuleb pritsida lehe mõlemalt poolt. Kasutusvalmis lahus.

Lehetäide spray Arox 500ml

8.90
Lehetäide spray Arox on looduslik vahend lehetäide tõrjeks, mida on mugav kasutada. Lehetäide tõhusaks tõrjeks tuleb pritsida lehe mõlemalt poolt. Enne kasutamist loksutada tugevalt. Taimi tuleb töödelda nii, et lehed oleksid kaetud vahendiga mõlemalt poolt. Pritsimist korrata 5 -7 päeva tagant või pärast vihmasadu.

Sipelga söödatoos vaarao ja must siplegas 10g

8.20
Sipelga söödatoos vaaraosipelgatele Arox on ette nähtud kasutamiseks sisetingimustes elamutes ja äriruumides. Kasutatakse sipelgapesade juures ja nende liikumisradadel. Söödatoosis olev geel ahvatleb sipelgaid ning putukad sisenevad läbi aukude söödatoosi, kus nad tarbivad sööta ja viivad seda oma pessa, hävitades nii terve koloonia. KASUTAMINE Asetage söödatoos sipelgate liikumisteedele tasasele pinnale, suruge külgedel asetsevat kolm osakest väljapoole, kuni täieliku irdumiseni. Biotsiidi toime avaldub 4…6 ööpäeva jooksul pärast geeli tarbimist. Sööt toimib 2-3 nädala jooksul.

Tigude ja nälkjate püünis Arox

3.20
Tigude ja nälkjate püünis Arox on kergesti kasutatav püünis, mis on mõeldud tigude seireks ja püüdmiseks aedades, juurviljaaedades ja peenramaal. On kasutatav kõikide tigude ja nälkjate püüdmiseks. Aitab hoida tigusid pideva kontrolli all kohtades, kus nad aedades armastavad viibida. Ohutu keskkonnale ja kasulikele putukatele. Sobib hästi aeda, kuna ei sisalda inimese ja looma tervisele ohtlikke kemikaale. Kaitseb umbes 20 m2 ala. Püünis ei sisalda atraktanti. Söödana võib kasutada õlu, mesi, veega segatud piima, veega segatud pärmi, veega segatud mett ja pärmi, praadimisõli veega ja isegi veega segatud rummikoogi aroomi ning viilutatud kartulit, porgandit ja salatilehti. KASUTAMINE Tigude püüdmiseks tuleb kahjurite esinemiskohas kaevata maasse auk. Eemaldada püünise pealmine osa ja asetada alumine osa auku. Puistata püünise ümber mulda nii, et ülemine serv on mullapinnaga samal kõrgusel. Täida püünis poolenisti söödaga ning seejärel asetada ülemine osa püünise peale tagasi nii, et see kaitseks prügi ja vihma eest. Püünist tuleb kontrollida regulaarselt. Kui püünis on tigudega täitunud, uhada nad veega ära ja asetada püünis tagasi.

Sääsefumigaator täitevedelikuga

11.00
Sääsefumigaator Arox tagab mitmetunnise kaitse putukate eest, kokku kuni 460h umbes 8 nädalat. Tulemus saavutatakse pärast 45-75 minuti möödumist alates vedelikuga seadme sisselülitamisest. Toode on mõeldud üldotstarbeliseks kasutamiseks. Kasutamiseks kuni 30m ruumialaga ruumides. KASUTAMINE Keerake lahti võetud pudel elektrifumigaatorisse. Lülitage seade elektrivõrku. Töötamise käigus fumigaator kuumeneb ja põhjustab sääski tõrjuva vedeliku aurustamist. Seadme saab välja lülitada seinakontaktist välja võtmisega. Tühi pudel tuleb asendada uuega.

Putukavõrgu kinnitusteip 5,6m

3.30
Putukavõrgu kinnitusteip Arox on iseliimuv takjateip putukavõrgu kinnitamiseks akende ja uste külge. Teip eemaldub kergesti enamiku aknaraamide pindadelt jälgi jätmata. Võrk tekitab efektiivse barjääri takistamaks lendavate ja roomavate putukate sissetungi hoonete siseruumidesse.
Alguses tuleb puhastada tolmulapiga aknaraami sisemine pind. Pärast kinnita teip raami külge ja oota 2 tundi, kuni teip on tugevasti kinni kleepunud. Seejärel kinnita putukavõrk teibi külge, surudes sõrmedega kogu takjapaela pikkuses mööda raami. Lõika maha võrgu väljaulatuvad osad ja jälgi, et võrk oleks hästi kinnitunud.